Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] (/Temat-Czy-strace-gwarancje-jak-zainstaluje-2-system-operacyjny-Ubuntu-14737)

Strony: 1 2


Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - MeTonaTOR - 08-10-2010 20:16

Tak jak w temacie, czy strace?


RE: Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - Wojtas100 - 08-10-2010 20:26

Ale gwarancję na co?
Komputer? System?


RE: Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - MeTonaTOR - 08-10-2010 20:56

na Komputer Laptop


RE: Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - DDK - 08-10-2010 22:03

Tak, tracisz gwarancję. Ale jak chyba zainstalujesz spowrotem system to odzyskujesz gwarancję Wink


RE: Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - Daminn - 08-10-2010 22:10

Ale on nie będzie zmieniał, tylko doinstaluje sobie Linuxa. To soft więc z jakiej racji ma ją stracić?


RE: Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - MeTonaTOR - 08-10-2010 22:22

1] Zostawiam ory
2] Doinstalowac se Linuxa

I tu niewiem czy moge stracic czy nie


RE: Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - Daminn - 08-10-2010 22:47

Instaluj, nie stracisz. Jak chcesz się bardziej upewnić, zapytaj na forum komputerowym.


RE: Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - gumis96 - 19-10-2010 15:24

Stracisz,ale jak ci coś padnie to gparted i usuwasz partycje z linuksem i masz z powrotem gwarancje.Ja tak miałem i usunąłem partycje i było ok.


RE: Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - Daminn - 20-10-2010 20:52

gumis96Ale przed usunięciem partycji, odrzucili zgłoszenie na gwarancje?


RE: Czy strace gwarancje jak zainstaluje 2 system operacyjny [Ubuntu] - gumis96 - 21-10-2010 18:21

Nie odrzucili bo mi padł ekran i podpiołem zewnętrzny monitor wsadziłem płytke z gparted i usunąłem partycje i przyjeli do naprawy i okazało sie ze aby taśma padła