Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak okna logowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Brak okna logowania (/Temat-Brak-okna-logowania-147364)



Brak okna logowania - Szaman1644 - 14-05-2017 23:42

Ostatnio próbowałem wspomóc mój już stary komputer i chciałem wyłączyć niepotrzebne usługi Windows. Niestety musiałem rownież wyłączyć usługę która odpowiada za okno logowania. Teraz jedynie pojawia mi sie tapeta, która miałem podczas logowania oraz klawisze w prawym rogu jak wyłącz i ikonka od wifi. Co powiniene zrobić w tym przypadku? Mam dostęp do płyty Windows ale w żaden sposób nie idzie naprawić problemu ani przywrócić systemu do stanu poprzedniego. Myślałem, żeby uruchomić ta usługę poprzez wiersz poleceń ale nie znam jej nazwy. Ktoś dałby radę pomoc?


RE: Brak okna logowania - xjointmanx - 14-05-2017 23:48

Sprobuj uruchomic w trybie awaryjnym z obsluga sieci przy wlaczaniu komputera F8 nadus ja mialem caly czarny obraz i przez ten tryb udalo mi sie zrobic co nieco


RE: Brak okna logowania - kukiel720 - 14-05-2017 23:56

Ctrl alt delete działa?


RE: Brak okna logowania - Szaman1644 - 15-05-2017 06:44

(14-05-2017 23:48)xjointmanx napisał(a):  Sprobuj uruchomic w trybie awaryjnym z obsluga sieci przy wlaczaniu komputera F8 nadus ja mialem caly czarny obraz i przez ten tryb udalo mi sie zrobic co nieco

Właśnie chyba ten tryb tez mi nie wchodzi. Klikam przy starcie F8 i nic. Jak mam włączonego bootowalnego pendriva z Windowsem to wyskakuje jakieś naprawianie i po jakimś czasie błąd i normalnie uruchamia sie tak jak wcześniej.

(14-05-2017 23:56)kukiel720 napisał(a):  Ctrl alt delete działa?

Nie działa Sad


RE: Brak okna logowania - Captain - 15-05-2017 07:24

Może chodzi o explorer.exe ?


RE: Brak okna logowania - Szaman1644 - 15-05-2017 08:25

(15-05-2017 07:24)Captain napisał(a):  Może chodzi o explorer.exe ?

Jak wpisuje w Cmd start Explorer.exe to wyskakuje że nie może odnaleźć pliki