Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce (/Temat-SPRZEDAM-Najwieksza-strona-z-filmami-w-Polsce-147361)

Strony: 1 2 3 4 5


[SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - skill1989 - 14-05-2017 21:47

1.Nazwa przedmiotu : Strona z filmami online
2.Opis przedmiotu : j/niżej
3.Zdjęcia : PW
4.Kontakt : PW
5.Cena : 8000zł do negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bitcoiny

Witam

Mam wraz z kumplem na sprzedaż stronę z filmami, strona stoi na własnym skrypcie, nie jest to żaden dziurawy zamulający wordpress.

Strona zarabia aktualnie na autopilocie, nie trzeba nic robić, wszystko jest gotowe, można jedynie dodawać nowe filmy i promować.

Funkcje strony:
- mirrory automatycznie są sortowane od najlepszego działającego do najgorszego i najgorszego niedziałającego
- Prawie 100 tysięcy filmów i seriali z czego większość ma po kilka działających mirrorów, co czyni to jako stronę z największą ilością dostępnych filmów i seriali, jeszcze nie miałem takiej sytuacji, ( poza najnowszymi produkcjami oczywiście), że nie mogłem znaleźć tam filmu / serialu, który chciałem oglądać. Brak jedynie telenowel tasiemców, których i tak nikt by nie oglądał.
- ruchomy slider wyświetlający randomowe filmy, które wybierzesz np. będzie losować za każdym razem inne 5 filmów z listy 20 filmów, które wybrałeś
- działające pobieranie filmów dla użytkowników, pod które można podpiąć content lockera lub jakiś program partnerski sms, my wybraliśmy CPA bo najlepiej płacą.
- zakładka kontakt, emaile trafiają na wybrany przez ciebie mail
- automatyczna wysyłka emaili po rejestracji, które nie trafiają do spamu
- możliwość podpięcia content lockera / programu partnerskiego pod rejestracje

Funkcje dla zarejestrowanych użytkowników:
- dodawanie filmów do ulubionych
- komentowanie oraz ocenianie filmów
- pobieranie filmów

W cenie zakupu dostajesz:
- listę 6100 emaili (wraz z hasłami, jeśli ktoś chcę się pobawić w hakiera)
- wszelkie potrzebne narzędzia do dodawania filmów na stronę oraz "podbierania" filmów z innych czołowych polskich i zagranicznych stron do siebie na hosting lub z samym embedlinkiem
- konto openload na którym jest większość filmów
- informacje na temat hostingów oraz dostawców domen, którzy srają na zgłoszenia DMCA.
- domenę zarejestrowaną w jednej z najlepszych firm offshore do grudnia 2017.
- strona stoi na hostingu słynącym z olewania zgłoszeń DMCA i bronienia swoich użytkowników.
- kontakty do reklamodawców, którzy chcieli/chcą wykupić lub kupili w przeszłości reklamę na stronie oraz email służący do kontaktu z nimi od początku.

Dlaczego sprzedajemy?: Strona została właściwie już dawno skończona i nie mamy co na niej robić poza dodawaniem nowych filmów i nieudolnym promowaniu. Mam nadzieje, że przyszły właściciel nie zamieni strony w słup ogłoszeniowy dodając miliony bannerów i lepiej niż my ją wypromuje.


Aktualne zarobki strony to około 2,5-3tyś miesięcznie, bywało 5 tysięcy, ale coś się zjebało w seo a na tym się kompletnie nie znamy. Dla kogoś kto się na tym zna myślę, że możliwe jest dobicie do 20-30 tysięcy miesięcznie. Ruch który jest teraz na stronie to stali użytkownicy + organic, nie zajmujemy się już promowaniem jej od jakiegoś czasu.
Strona aktualnie zarabia na CPA + popupy(które i tak się niesamowicie spierdo*iły jakieś 2 miesiące temu i powinny niedługo podskoczyć stawki dla Polski, tak myślę)


Dla zweryfikowania mogę dodać jakiś napis w stopce na życzenie czy coś.


Sposób zapłaty: Dla mojego i twojego dobra tylko Bitcoiny, nie chcę znać twojego imienia i nazwiska ani ty nie poznasz naszych.

Czy to jest legalne? - dopóki usuwasz filmy, na zgłoszenie to tak. Czy musisz je usuwać? decyzja należy do ciebie


RE: [SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - piotrgk4 - 14-05-2017 22:13

Prosił bym o link Wink


RE: [SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - :-) - 14-05-2017 22:27

Link


RE: [SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - eedmax - 14-05-2017 22:28

Poproszę link na PW!


RE: [SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - xmpro - 14-05-2017 22:31

Też proszę o jakoś informacje


RE: [SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - xOceanFirex - 14-05-2017 22:36

Prosiłbym o informacje na pw wraz ze statami.


RE: [SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - kukiel720 - 14-05-2017 23:45

Napisz na PW Smile


RE: [SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - demek1987 - 15-05-2017 00:20

prosze linka


RE: [SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - Klin - 15-05-2017 00:34

Prosze o link na PW + staty. Bylo jakies SEO robione? Jesli tak to poprosze o wiecej konkretnych informacji


RE: [SPRZEDAM] Najwieksza strona z filmami w Polsce - precell - 15-05-2017 05:00

Proszę o link :-)
Chociaż, największa, to w tym przypadku mocne nadużycie ;-)