Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Program do Facebook (/Temat-Program-do-Facebook-147342)



Program do Facebook - koneser00 - 14-05-2017 14:29

1.Nazwa przedmiotu : Program do zarządzania FP
2.Opis przedmiotu : Witam szukam osoby, która podejmie się wykonania programu pod facebook. Program ma mieć takie funkcje jak

- Obsługa Fanpagy tylko i wyłącznie a w skład tego ma wchodzić
postowanie, planowanie postów, pogrupowanie tematyk, możliwość postowania na wszystkich fp jedną treścią.
Są to główne kategorie jakie mnie interesują resztę dogadamy indywidualnie
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : forum lub gg 6306573
5.Cena : Niestety nie ejstem w stanie określić ile takie coś może kosztować
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal


Powtarzam i podkreślam to ma być program nie interesuje mnie zrobienie go na licencje ma być tylko i wyłącznie dla mnie bez żadnych kluczy, licencji itp


RE: Program do Facebook - antykt - 14-05-2017 14:32

Polecam Ci Techbyte Robił Mi Rewelacja

polecam boty TechByte on je robi mi robił jestem mega zadowoloby znajdziesz go tutaj na forum


RE: Program do Facebook - koneser00 - 14-05-2017 14:38

(14-05-2017 14:32)antykt napisał(a):  Polecam Ci Techbyte Robił Mi Rewelacja

polecam boty TechByte on je robi mi robił jestem mega zadowoloby znajdziesz go tutaj na forum

Tak znam aczykolwiek z tego co słyszałem on robi tylko boty na licencję, więc niestety to odpada.


RE: Program do Facebook - antykt - 14-05-2017 14:41

to niech ci zrobi bez licencji


Program do Facebook - Coristo - 04-10-2017 19:54

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.