Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? (/Temat-Clixsense-Dlaczego-PayPal-sie-wycofal-147317)

Strony: 1 2


Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - Martinuss - 13-05-2017 20:11

Witam

Tak jak w temacie, dlaczego PayPal wycofał się z Clixsense? Wink
Na co obecnie wypłacacie? Bo myślę nad założeniem tam konta Big Grin


RE: Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - kaktuho - 13-05-2017 20:18

PayPal zmienia od dłuższego czasu swoj "image". Ja używam skrilla przy tym portalu Smile


RE: Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - Martinuss - 13-05-2017 20:23

@[kaktuho]

PayPal zmienia od dłuższego czasu swoj "image"

Można coś więcej? Wink
Bo jedną zmianę zauważyłem, duże prowizje przy odbieraniu przelewów Sad

Jakie jest minimum wypłaty na Skrill/Neteller/PayZa/Payoneer bo właśnie widzę że te portfele są obsługiwane Wink


RE: Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - kaktuho - 13-05-2017 20:49

(13-05-2017 20:23)Martinuss napisał(a):  @[kaktuho]

PayPal zmienia od dłuższego czasu swoj "image"

Można coś więcej? Wink
Bo jedną zmianę zauważyłem, duże prowizje przy odbieraniu przelewów Sad

Jakie jest minimum wypłaty na Skrill/Neteller/PayZa/Payoneer bo właśnie widzę że te portfele są obsługiwane Wink

To są tylko moje spostrzeżenia, PayPal wycofał się ze wszystkich praktycznie możliwości zarobku w necie ( obsługuję kilka platform). W moich oczach próbuje walczyć jako system płatności globalnego. Zauważ że teraz PayPalem od pół roku możesz płacić w 3 polskich sieciach hipermarketów, ostatnio pyszne.pl z nimi podpisało umowę (od 2 miesięcy chyba).

Co do wypłat ze skrilla to nie podpowiem ( pisano na forum ze 20-30 złoty prowizja ale mogę się mylić tak z pamięci piszę może to innego portfela dotyczyło) ponieważ pieniądze z netu staram się inwestować lub płacić nimi a nie wypłacać .


RE: Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - Martinuss - 13-05-2017 21:05

@[kaktuho]

To są tylko moje spostrzeżenia, PayPal wycofał się ze wszystkich praktycznie możliwości zarobku w necie ( obsługuję kilka platform)
Ej faktycznie Rolleyes
Szkoda, że PayPal się wycofuje, przez swoją głupią politykę.
Az sprawdziłem wszystkie moje sklepy i faktycznie wycofał się.

Chodziło mi o prowizję przy wypłacie z Clixsense na procesor płatniczy Smile
Clixsense coś pobiera czy nie? Jakie jest minimum na te portfele? Możesz sprawdzić? Wink


RE: Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - kaktuho - 13-05-2017 21:19

Wyręczę Cie Smile Wszystko jest na stronie Smile

Metoda.........Minimalna..wypłata..................Opłata.......................​............czas
...................Premium..Standard
Payoneer............ $20.00............................$ 2.00....................................2 do 5 dni pracujących
Skrill.........$6.00.........$8.00.............................1%...............​..................2 do 5 dni pracujących
PayToo.......$6.00.........$8.00.............................darmo..............​...............2 do 5 dni pracujących
Tango Card.$6.00.........$8.00.............................darmo......................​........2 do 5 dni pracujących
Payza........$6.00.........$8.00.............................2.9% + $0.30 up to $4.00....2 do 5 dni pracujących

Leniem jesteś, przetłumaczyłem też na polski, abyś miał gotowca Tongue


RE: Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - Emsey900 - 13-05-2017 21:35

Skrill 24 zl prowizji za przelew na konto


RE: Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - kaktuho - 13-05-2017 21:40

(13-05-2017 21:35)Emsey900 napisał(a):  Skrill 24 zl prowizji za przelew na konto

Dziękuję za uzupełnienie odpowiedzi.

Podpowiedz mi Emsey900 24 złote to jest cały koszt? nie ważne jaką kwotę wypłacamy ?


RE: Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - Martinuss - 13-05-2017 21:43

@[kaktuho]

Dzięki, po prostu jeszcze nie założyłem tam konta i nie widzę tego Big Grin


RE: Clixsense - Dlaczego PayPal się wycofał? - kaktuho - 13-05-2017 21:45

(13-05-2017 21:43)Martinuss napisał(a):  @[kaktuho]

Dzięki, po prostu jeszcze nie założyłem tam konta i nie widzę tego Big Grin

Oki oki Smile wiesz gdzie walić po reffa Tongue mam nadzieję Smile