Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor Potrzebny od Zaraz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mentor Potrzebny od Zaraz ! (/Temat-Mentor-Potrzebny-od-Zaraz-147314)



Mentor Potrzebny od Zaraz ! - aftero21 - 13-05-2017 14:24

Siemka. Aftero 21 na lini, 21 to nie wiek (chciałbymWink) mój wiek to 28 lat . Jestem tu nowy ( powiedzmy ). Od dawna przeglądam forum z małymi przerwami,podejmowałem kilka małych prób zarobkowych,głównie buxy i tego typu małe sprawy głownie z ciekawości. Praca,brak czasu i życie codzienne nie pozwalały mi za bardzo zagłębić się w ten temat ,po drugie dobra praca była więc i kwitu nie brakowało jako tak Smile Praca była ,no właśnie-była ,ale się skończyła i jest problem ze znalezieniem drugiej.. Dla mnie to wielki problem w obecnej sytuacji życiowej ,tym bardziej że sam wychowuje córcie ,zaraz szkoła i tak dalej a tu poziom życia na maksa w dół. Dlatego szukam jakiejś alternatywy , czytam forum i widzę że przy pewnym zaangażowaniu można zarobić pare groszy . Moja wiedza jest minimalna,ale motywacja i zaangażowanie maksymalne . Dużo musze się nauczyć (i chciałbym)ale nie mam od kogo . Szukam kogoś kto nie nabije mnie w bambuko ,tylko pomoże wejść w temat e-zarabiania ,sam próbuje ale nie ogarniam wielu kwestii . Oczywiście proponuje korzyści obopulne czy też dwustronne ,jak zwał tak zwał.

Czekam na propozycje Wink Pozdrawiam serdecznie


RE: Mentor Potrzebny od Zaraz ! - fejQ - 13-05-2017 15:37

Jesli chodzi o stosunek zarobki/poziom trudnosci to polecam subskrybcje SMS. Przy zaangażowaniu i poświęceniu czasiu każdy sobie poradzi Wink tymbardziej, ze ten "biznes" nie wymaga żadnej inwestycji Smile poczytaj kilki watków odnośnie subskrybcji i da Ci to wystarczającą wiedzę na start, potem sam z siebie sie rozwiniesz. Mentor nie będzie Ci potrzebny


RE: Mentor Potrzebny od Zaraz ! - DC1 - 14-05-2017 00:47

Generalnie każdy tutaj zaczynał tak samo - czytając forum i stopniowo zagłębiając się w temat zarabiania w internecie. Nie da się od tak przeskoczyć z dochodu 0,10zł do 1000zł dziennie. Zacznij od małych kroków, ja zaczynałem od skracania linków (aktualnie najlepszym serwisem jest chyba shorte.st) gromadząc po $1 dziennie, potem zbudowałem pasywny (legalny i etyczny!) dochód na subskrypcjach SMS, a teraz "trochę" zmieniłem branżę. Jerk2 Wiadomo, że sposobów jest mnóstwo, a to czym będziesz chciał zająć się akurat Ty, zależy tylko od Ciebie. Żaden mentor nie przeprowadzi Cię za rękę od początku do końca.

Tak, jak mówię - zacznij od zarabiania choćby kilkunastu groszy dziennie, a potem kombinuj, jak pomnożyć dochód. No chyba, że twoja sytuacja materialna wymaga, żeby szybko zarobić dużo - w tej sytuacji internet chyba nie jest rozwiązaniem.

PS. Jeśli byłbyś zainteresowany prostą robotą polegającą na spamowaniu to odezwij się na PRIV.
500zł w miesiąc da się wyciągnąć. Wink