Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu (/Temat-Moja-praca-i-poszukiwania-wszystko-po-trochu-147307)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - Santino123 - 14-06-2017 23:04

Nie próbowałeś robić zapleczówek?


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - dawids7627 - 14-06-2017 23:33

Co to są te precle?


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 15-06-2017 10:21

Nie znam się na robieniu zapleczówek, ogólnie nie orientuję się w SEO niestety.

Precle to teksty pozycjonerskie - tekst pisany na jakiś temat, zgodny z tym tematem, składny gramatycznie, ale o niewielkiej/żadnej wartości merytorycznej. Zazwyczaj precle "czytają" tylko roboty wyszukiwarek.


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 15-06-2017 20:34

15.06.2017 - dniówka na serwerze, napisane 2 precle za 3 zł na TB (mizerii ciąg dalszy), wrzucone kilka filmów na YT i to wszystko Smile


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - dawids7627 - 15-06-2017 20:37

Dużo wyświetleń masz na tych filmach ?


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 16-06-2017 08:57

Około 1k dziennie na wszystkich, a wrzuciłem ich już prawie 500. Kiepsko. Tyle, że ruch głównie z USA.
Wczoraj jeszcze zapomniałem dopisać, że przyszła wypłata za serwer - 705 zł Smile


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 16-06-2017 20:38

16.06.2017 - dziś dobrze poszło pisanie, bo na GC aż 36 zł (dzięki trzem dobrze płatnym parafrazom) + TB - 6 zł (kilka precli). Szkoda, że dziennie taka kaska nie wpada z pisania, to bym nie musiał robić nic innego Tongue. Niestety na YT zarobki spadają, ostatnie kilka dni to dniówki rzędu 0.5-0.7$, zarobki na stronie ero też w dół (to i tak grosze), bo ruchu dostarczanego coraz mniej. Dniówka na serwerze odbębniona, kanał na Reddit dla YT założony. To wszystko na dziś Smile.


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - dawids7627 - 16-06-2017 21:24

A ta praca na serwerze to na czym polega ? Odpisujesz na maile czy może dzwonią do ciebie użytkownicy ?


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - Santino123 - 16-06-2017 22:22

Ile czekałeś na zaakceptowanie tekstu próbnego na textbookers? Wysłałem tekst w niedzielę i nie odpowiedzieli mi do tej pory.


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 17-06-2017 10:06

Czekałem kilka dni, teraz nie pamiętam dokładnie, z 4 albo 5.

Praca na serwerze polega na karaniu graczy za rozmaite przewinienia, ściąganiu nadanych wcześniej kar, odpowiadaniu na pytania, pomoc przy problemach, pilnowaniu gry zgodnie z zasadami, rozpatrywanie różnych wniosków i podań. Sporo tego, dość długo się wdrażałem, ale teraz czuję się już swobodnie i wiem jak w tym poruszać.