Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu (/Temat-Moja-praca-i-poszukiwania-wszystko-po-trochu-147307)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 16-05-2017 20:20

16.05.2017 - dziś bez tragedii, ale mogło być trochę lepiej. Dniówka na serwerze zaliczona nawet sprawnie, ankietka za 3 zł + ankieta za 0,40$ na Clixsense (aż 8 mi dziś zaproponowało i tylko 1 kwalifikacja Sad ). Na TB dzis tylko 3 precle za 5 zł, ale za to na GC 1 długi tekst streszczeniowy za 21 zł. Planowałem też coś podziałać na YT, ale nie starczyło już energii, może jutro.


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - dawids7627 - 16-05-2017 20:45

Cześć! Warto próbować na clicksense ? I jaki rodzaj wypłaty wybrać bo widzę że nie ma tam PayPal


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 16-05-2017 20:49

Ja na Clixsense dopiero zaczynam, więc w tej kwestii lepiej podpytaj osoby z większym doświadczeniem. Myślę jednak, że spróbować zawsze można. Też nie spodobał mi się brak PayPal, więc póki co założyłem Payza, ale nie miałem jeszcze żadnej wypłaty, na chwilę obecną mam zgromadzone 4,70$.


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - dawids7627 - 16-05-2017 20:52

A da się z niego przelać na np PayPal?


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - patrolpxd - 16-05-2017 20:57

@up musisz szukać kto chciałby się wymienić z tobą w sensie Ty prsesylasz mu na payza a on tb na PayPal


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 17-05-2017 11:23

A nie wiecie może, czy da się bezpośrednio z Payza przelać na PayPal lub na konto bankowe w Polsce, a jeżeli tak, to ile wynoszą prowizje w tych obu przypadkach i z którego bardziej opłaca się korzystać?


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 17-05-2017 21:45

17.05.2017 - dziś dzień pełen pracy. Głównie pisanie precli, na TB udało się wyciągnąć ponad 28 zł (mogłem więcej, ale już motywacji nie starczyło; tak w ogóle to zapomniałem wczoraj wspomnieć, że na TB dostałem wypłatę za zeszły miesiąc - 140 zł) i 1 tekst na GC za ponad 3 zł. Oprócz tego klikanie na buxach za grosze (niestety bez ankiet dziś), dniówka na serwerze (tu też zapomniałem napisać, że 2 dni temu wypłata na 700 zł), no i wreszcie ruszyłem coś z zaniedbanym od kilku dni kanałem na YT - wrzucone prawie 10 płyt. Muszę pomyśleć, jak bardziej popromować kanał (komentarze pod innymi filmami niezbyt się sprawdzają chyba, a stron wymiany ruchu się boje - nie chcę bana zarobić i kanału stracić).


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 18-05-2017 21:32

18.05.2017 - rano zacząłem od tasków na Clixsense i zdołałem ich rozbić 30 zanim mi accuracy spadło poniżej poziomu. Strasznie mizernie płatne, bo po 0,005$, ale miałem po prostu nadzieję na wskoczenie z czasem na wyższy poziom, dlatego robiłem. Zmarnowałem kupę czasu, zarobiłem 0,15$ Big Grin. Za pisanie precli na TB wziąłem się dopiero po południu i zdołałem napisać za 21 zł, co i tak jest dobrym wynikiem jak na dzisiejsze problemy z motywacją i siłą do pracy. Oprócz tego oczywiście dniówka na serwerze, no i wieczorem wpadły jeszcze 2 ankiety na Clixsense za jakieś 1,30$ łącznie. Nie ma źle.


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 19-05-2017 21:02

19.05.2017 - Na TB znowu dniówka w postaci 21 zł, co i tak jest sporym osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że dostępne są praktycznie tylko 300-znakowe precle na idiotyczne tematy, które strasznie ciężko idą. Oprócz tego oczywiście obowiązki na serwerze. Na Clixsense udało się dziś zrobić aż 4 ankiety, z czego 2 "normalnie" (w dziale surveys), a 2 jako "oferty" (do kilku się też nie zakwalifikowałem). Mam już zebrane prawie minimum do wypłaty, dopiero tydzień tam jestem, a już jest 7,7$, nieźle. Ostatnio niezły też dzień na YT, bo zarobek sprzed 2 dni (wtedy, kiedy wrzuciłem tyle filmów) wyniósł 0,97$. To chyba na razie tyle Smile.


RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu - marek_____ - 20-05-2017 21:00

20.05.2017 - dziś trochę odpuściłem i efektem, oprócz dniówki na serwerze, jest tylko niecałe 16 zł na TB. Cóż, i tak tragedii nie ma.