Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptopiniądz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kryptopiniądz (/Temat-Kryptopiniadz-147303)

Strony: 1 2 3


RE: Kryptopiniądz - Ariusdepeszt - 16-05-2017 21:06

STR ucichł, w sumie można było sprzedać za 3000 sat a potem dokupić znowu jak spadnie, ale jak wiadomo stracony zysk to nie strata.


RE: Kryptopiniądz - ktostujest - 17-05-2017 09:44

BTC spowodował to , nie spodziewałem się tego że aż tak podskoczy , tak można było sprzedać niestety, nie przewidziałem tego , jak się przyjrzeć to ten spadek STR jest odwrotnością wzrostu bitcoina.


RE: Kryptopiniądz - Ezekielo - 17-05-2017 09:46

Powodzenia i jak najlepszych wyników! A co do btc... myślisz, żeby wstrzymać się z zakupem czy raczej kupować, z takim kursem jaki jest teraz?


RE: Kryptopiniądz - ktostujest - 17-05-2017 10:32

jak ci się nie śpieszy to się wstrzymaj, korekta przyjdzie to kupisz za 2/3 ceny teraźniejszej Big Grin


RE: Kryptopiniądz - Ezekielo - 17-05-2017 10:40

No i na taką odpowiedz liczyłem Big Grin. Będę obserwować.


RE: Kryptopiniądz - qwertybsk - 10-06-2017 10:55

jak tam byku??


RE: Kryptopiniądz - xOceanFirex - 10-06-2017 11:48

Też gram tyle, że na bitbay.
Generalnie gram w strategii na krótkich pozycjach, głównie na BTC ze względu na jego dynamiczny wzrost i dość duże wahania.
Trzeba też sobie uświadomić fakt, że BitCoin jest motorem napędowym wszystkich kryptowalut, więc jeżeli on rośnie to rosną i inne.

Jakby ktoś chciał się zarejestrować na BitBay z mojego reflinka to zapraszam Smile.


RE: Kryptopiniądz - wsite - 10-06-2017 12:52

Chyba warto się zainteresować tematem giełdy bitcoina. Z jaką sumą najlepiej wejść na początek?


RE: Kryptopiniądz - xOceanFirex - 10-06-2017 13:25

Z jaką sumą byś nie wszedł to zawsze masz jakąś stopę zwrotu.
Najlepiej chyba z tysiakiem, bo zysk 10% już daje namacalną gotówkę.

Gram na normalnej giełdzie też. Zysk 10% na spółce / rocznie to naprawdę dobry wynik. Na bitbay idzie to wyciągnąć w jeden dzień jak są dobre wiatry.