Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20$2Surf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20$2Surf (/Temat-20-2Surf-14728)



20$2Surf - Lumpka - 08-10-2010 19:14

[Obrazek: ban_pl_46860_161480.gif]
Kolejny surfbar. Wg mnie lepszy od Surfabar.pl Wink

Nie jest to polski surfbar, ale bardzo prosty w obsłudze i oczywiście -skoro jest to zagraniczny surfbar- są lepsze zarobki ponieważ są wypłacane w $$ Smile)
O tym, że trzeba posiadać konto w serwisie PayPal chyba nie muszę informować, bo praktycznie do każdej strony z zarabianiem jest to wymagane. Na stronie jest możliwość zmiany języku na język POLSKI.


No to lecimy:




Tak jak we wszystkich surfbarach, zdobywa się punkty, które w pierwszy dzień miesiąca są przeliczane i wymieniane na pieniądze.

Przeliczniki są różne-co miesiąc inne, 1 listopada napisze wam ile miałem punktów i na ile kasy wymienili Wink

Punkty możemy zdobywać różnymi sposobami.

Tradycyjnie poprzez surfbar który wyświetla sobie reklamy w czasie, gdy my normalnie surfujemy po internecie/gramy lub oglądamy film.

Drugim sposobem - a raczej dodatkowym są tzw. "płatne kliki", które znajdują się w zakładce "Bonus" -> "Clicks bonus" najczęściej kliki są za 10pkt i zazwyczaj jest też 1 za 5pkt.

Następnym dodatkowym sposobem jest granie w gry (zrzuty ekranu poniżej). Gry są dwie, jedna to po prostu BINGO, a druga to WheelSurf czyli słynne koło.

W Bingo żeby wygrać Jackpot (zebrać całą pule $) należy mieć WSZYSTKIE numery zakreślone. Jeżeli cały jeżeli będziemy mieć chociaż 1 słupek to wygrywamy jeszcze jedną szanse do grania, jeżeli CHYBA(nie wiem, nie wygrałam, czytałam na internecie) 3 to wygrywamy Surfpass*. Mam nadzieje że gry w Bingo nie muszę opisywać Smile (Mamy plansze z numerkami i zaznaczamy na niej wyświetlane obok na "kartce" numerki).

Jeżeli chodzi o "Koło" to mamy do po prostu klikamy na napis pod kołem i samo nam coś losuje. Do wygrania mamy: Jackpot - zgarniamy całą pule $, 1 credit - jeszcze raz możemy losować, 10 cents - 10 centów, 1 dollar - 1 dolar, Surfpass* - 10 losowań i chyba(?) jeszcze w Bingo 10 (nie wiem, jeszcze nie trafiło mi się to) no i oczywiście Perdu - przegrana innymi słowy NIC.



*Surfpass możemy też sobie dokupić za 10zł wysyłając SMS o treści PASS na numer 7936, dostaniemy kod do wpisania w zakładce "buy surf pass" -> "Buy SurfPass with AlloPass" -> Enter your code allopass received in the form cons : (tu wpisujemy kod który dostaniemy SMS'em)


20$2Surf - DDK - 05-08-2012 19:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.