Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Digital artists - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Digital artists (/Temat-Digital-artists-147243)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Digital artists - asicqa - 13-12-2017 23:21

(08-12-2017 01:16)Kiniek napisał(a):  Szkoda tylko, że z wdzięczności nie wszedłeś z refa i jeszcze żerujesz na nie swoim temacie Wink.

zakładałam konto z innego źródła. Rolleyes a jeśli Cię to pocieszy to dałam Ci reputa Wink

kolejny grosik wpadł
[Obrazek: zmip06.jpg]


RE: Digital artists - Fidziak30 - 16-12-2017 11:29

Taki maly jacpot ;-) poprosze czesciej !!

[Obrazek: jackpot.jpg]


RE: Digital artists - RainbowDash - 19-12-2017 12:52

Najlepszy kranik na tę chwilę, bez codziennego klikania wychodzi mi ponad 30zł tygodniowo :>


RE: Digital artists - thomasward - 21-12-2017 15:04

A ja dostałem bana po próbie wypłaty 42k, napisałem do supportu, zero odzewu...


RE: Digital artists - Fidziak30 - 21-12-2017 15:36

Cytat:A ja dostałem bana po próbie wypłaty 42k, napisałem do supportu, zero odzewu...

Jeżeli logowanie jest przez Facebook, to musisz podać takiego samego maila przy rejestracji w Coinbase, jakiego uzywasz na FB, albo go zmienić przed wypłatą z DigitalArtists.

pzd..

Normalnie, nie banują bezpodstawnie.


RE: Digital artists - thomasward - 27-12-2017 14:09

Maila mam tego samego co na FB, nic złego też nie zrobiłem, nie używałem botów ani nic. Trochę niefajnie, że banują niektórych przy próbie wypłaty.


RE: Digital artists - Fidziak30 - 28-12-2017 00:40

Cytat:Maila mam tego samego co na FB, nic złego też nie zrobiłem, nie używałem botów ani nic. Trochę niefajnie, że banują niektórych przy próbie wypłaty.

Spoko, ale na Coinbase, daj takiego samego, jak na FB i na Digital A.. ;-) ja tak mam i nie miałem jeszcze problemów z wypłatami

[Obrazek: da.jpg]

chyba że tak masz, to już sam nie wiem :/


RE: Digital artists - Adam05 - 09-01-2018 14:32

Ile w waszych przypadkach trzeba czekać na wypłatę?

Zleciłem parę dni temu swoją, jest potwierdzona ale jeszcze nie doszła choć miała być wczoraj.


RE: Digital artists - Fidziak30 - 09-01-2018 15:33

Cytat:Zleciłem parę dni temu swoją, jest potwierdzona ale jeszcze nie doszła choć miała być wczoraj.

Słuchaj czasami się spóźniają z wypłatami. Zleciłem w poniedziałek o 23 ale zapomniałem potwierdzić, jednak potwierdziłem przed 00 na wtorek i nadal potwierdzone lecz nie wypłacone, dlatego pewnie poczekam do przyszłego poniedziałku, i w tym czasie zlecę kolejną.


Czeka się zwykle do 24 godzin, nie więcej

Enjoy!


RE: Digital artists - skowronbdg - 09-01-2018 18:46

poszła rejestracja z refa, zobaczymy co wyjdzie Big Grin

btw. to jest tak, że na raz można wejść w jeden kranik? bo wszedłem i claimowałem pierwszy z góry, potem odpaliłem resztę i tam już zegar leciał, że trza czekać Big Grin