Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trynda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trynda (/Temat-Trynda-147234)



Trynda - KaSh99 - 10-05-2017 20:01

Sprawa wygląda tak, że użytkownik Trynda oszukiwał ludzi na pieniądze poprzez takie serwisy jak paypal/skill a o innych nie wiem. Mnie oszukał przy wymiane walut z funtów na złotówki, podając się za uczciwego użytkownika forum. Dokonałem transakcji poprzez sprzedaż, a nie gift więc jest jakaś nadzieja że się uda to odzyskać. Poprzez paypala jak jego to jest prawdziwy ustaliłem jego imie i naziwsko Bartek Wójtowicz. A email [email protected], rocznik jego 92. I tu są moje pytania macie więcej informacji o tej osobie? A drugie czy paypal powinnen mi oddać kwote?




RE: Trynda - DawcaMocy - 11-05-2017 19:38

Cześć,Jeżeli go znajdziesz to napisz mi proszę jego dane bo oszukał mnie na 400zł, w sensie wyglądało to tak,że była wymiana psc=paypal dałem mu 1 psc zablokował je bo chciał doładować sobie grę blablabla, wysłałem mu skan dowodu żeby go odblokować i kontakt się urwał


RE: Trynda - bialko - 16-05-2017 16:32

Mnie też ten śmieć oszukał. Macie do niego jakiś kontakt oprócz maila Wink??