Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPay - mentor oraz kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: MyPay - mentor oraz kilka pytań (/Temat-MyPay-mentor-oraz-kilka-pytan-147208)



MyPay - mentor oraz kilka pytań - Maniero - 10-05-2017 08:26

Zakładam wątek w "ogólnym" z racji tego, że chce znaleźć odpowiednią osobę. Staram sie powoli wracać do neta po przerwie, która wydłużyła się do 2 lat Big Grin. Wiem czym jest mniej więcej MyPay,wiem jak z zarobkami itp.

Pierwsze podstawowe pytanie, jak to jest ze stałym IP? Idzie robić reklamy przez Tora czy używając VPS? Dodam, że po prostu mi się nie opłaca, nie mam jak schodzć co chwilę do garażu, a następnie do drugiego pokoju w celu restartu 2 routerów więc zakładam, że mam stałe IP.

Jeśli sprawa IP została rozwiazana to jak z wypłatami? Nie liczę na kokosy z tego serwisu, nawet teraz mam konto, pare złotych zrobiłem, konto testowe. Ile się czeka na zleconą wypłatę bo zarobione środki to loteria, raz to będzie pare stów miesięcznie, a raz grosze. Tak więc jeśli jest tu ktoś kto wie jak zarabiać ze stałym IP, z chęcią założne nowe konto z refa, oczywiście liczę na wytłumaczenie jak wypełniać pierwsze reklmay (mp3) w celu stworzenia wysokoprocentowego profilu.


RE: MyPay - mentor oraz kilka pytań - Pablo1878 - 10-05-2017 08:31

(10-05-2017 08:26)Maniero napisał(a):  Zakładam wątek w "ogólnym" z racji tego, że chce znaleźć odpowiednią osobę. Staram sie powoli wracać do neta po przerwie, która wydłużyła się do 2 lat Big Grin. Wiem czym jest mniej więcej MyPay,wiem jak z zarobkami itp.

Pierwsze podstawowe pytanie, jak to jest ze stałym IP? Idzie robić reklamy przez Tora czy używając VPS? Dodam, że po prostu mi się nie opłaca, nie mam jak schodzć co chwilę do garażu, a następnie do drugiego pokoju w celu restartu 2 routerów więc zakładam, że mam stałe IP.

Jeśli sprawa IP została rozwiazana to jak z wypłatami? Nie liczę na kokosy z tego serwisu, nawet teraz mam konto, pare złotych zrobiłem, konto testowe. Ile się czeka na zleconą wypłatę bo zarobione środki to loteria, raz to będzie pare stów miesięcznie, a raz grosze. Tak więc jeśli jest tu ktoś kto wie jak zarabiać ze stałym IP, z chęcią założne nowe konto z refa, oczywiście liczę na wytłumaczenie jak wypełniać pierwsze reklmay (mp3) w celu stworzenia wysokoprocentowego profilu.

Radzę używać tylko zwykłego internetu, żadne VPN, VPS nie wchodzą w grę... Co do zmiennego internetu to wystarczy, że kupisz sobie jakiś starter i będziesz miał zmienne IP. Najszybsza zmiana IP to włączenie i wyłączenie trybu samolotowego w telefonie. Dużo firm tj. Orange, T-Mobile etc. oferuje duże pakiety na początek więc to powinno Ci wystarczyć.

Na zleconą wypłatę możesz czekać 1-3 dni ale może się ona przedłużyć do 14 dni... Wszystko zależy od humorku admina ale serwis jest w 101% wypłacalny i nawet jak wyłapiesz bana to po napisaniu wiadomość zostanie Ci ona wypłacona i dalej będziesz mógł zarabiać. Zarobki są różne. Jeżeli jest dostępna odpowiednia akcja to idzie wyciągnąć 100 zł przy 2 godzinach pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na PW i do swojego dziennika gdzie głównym moim zarobkiem jest właśnie serwis MyPay.

@[Maniero]


RE: MyPay - mentor oraz kilka pytań - KontrolC - 10-05-2017 13:01

(10-05-2017 08:31)Pablo1878 napisał(a):  Najszybsza zmiana IP to włączenie i wyłączenie trybu samolotowego w telefonie.


To działa? Powiedziałbym coś o tym więcej? Działa bez żadnego startera itd?


RE: MyPay - mentor oraz kilka pytań - kaktuho - 10-05-2017 13:21

(10-05-2017 13:01)KontrolC napisał(a):  
(10-05-2017 08:31)Pablo1878 napisał(a):  Najszybsza zmiana IP to włączenie i wyłączenie trybu samolotowego w telefonie.


To działa? Powiedziałbym coś o tym więcej? Działa bez żadnego startera itd?

Jak może działać bez startera ? przecież tryb samolotowy powoduje wyłączenie modułu gsm. Wyłączenie trybu samolotu powoduje ponowne połączenie się z siecią a co idzie za tym dostajesz nowe IP. Wiec karta sim niezbędna.

Uprzedzam kolejne pytanie kogokolwiek, przy połączeniu telefonu przez WiFi nie działa ta opcja Jerk


RE: MyPay - mentor oraz kilka pytań - Mariuszeek - 10-05-2017 14:19

Mentor do klikania w ankiety Big Grin z tym zmiennym ip to starter wystarczy.


RE: MyPay - mentor oraz kilka pytań - KontrolC - 10-05-2017 17:13

(10-05-2017 13:21)kaktuho napisał(a):  
(10-05-2017 13:01)KontrolC napisał(a):  
(10-05-2017 08:31)Pablo1878 napisał(a):  Najszybsza zmiana IP to włączenie i wyłączenie trybu samolotowego w telefonie.


To działa? Powiedziałbym coś o tym więcej? Działa bez żadnego startera itd?

Jak może działać bez startera ? przecież tryb samolotowy powoduje wyłączenie modułu gsm. Wyłączenie trybu samolotu powoduje ponowne połączenie się z siecią a co idzie za tym dostajesz nowe IP. Wiec karta sim niezbędna.

Uprzedzam kolejne pytanie kogokolwiek, przy połączeniu telefonu przez WiFi nie działa ta opcja Jerk

Czyli? XD
Włączam dane komórkowe,robię akcje, włączam i wyłączam tryb samolotowy, robię akcje? XD


RE: MyPay - mentor oraz kilka pytań - kaktuho - 10-05-2017 17:58

(10-05-2017 14:19)Mariuszeek napisał(a):  Mentor do klikania w ankiety Big Grin z tym zmiennym ip to starter wystarczy.
Hehe ale wiesz że na MYPay jest tylko jedna ankieta do wypełnienia i to jeszcze za nią nie płacą ? Smile

(10-05-2017 17:13)KontrolC napisał(a):  
(10-05-2017 13:21)kaktuho napisał(a):  
(10-05-2017 13:01)KontrolC napisał(a):  
(10-05-2017 08:31)Pablo1878 napisał(a):  Najszybsza zmiana IP to włączenie i wyłączenie trybu samolotowego w telefonie.


To działa? Powiedziałbym coś o tym więcej? Działa bez żadnego startera itd?

Jak może działać bez startera ? przecież tryb samolotowy powoduje wyłączenie modułu gsm. Wyłączenie trybu samolotu powoduje ponowne połączenie się z siecią a co idzie za tym dostajesz nowe IP. Wiec karta sim niezbędna.

Uprzedzam kolejne pytanie kogokolwiek, przy połączeniu telefonu przez WiFi nie działa ta opcja Jerk

Czyli? XD
Włączam dane komórkowe,robię akcje, włączam i wyłączam tryb samolotowy, robię akcje? XD

Dokładnie cała filozofia Smile