Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na instagramie 50$/dziennie i więcej - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na instagramie 50$/dziennie i więcej (/Temat-Jak-zarabiac-na-instagramie-50-dziennie-i-wiecej-147197)

Strony: 1 2


Jak zarabiać na instagramie 50$/dziennie i więcej - cezar78 - 09-05-2017 19:59

Instagram to doskonale źródło ruchu, a to że większość przegląda go na swoich smartfonach w tej metodzie będzie zaletą. Do zarabiania użyjemy sieci CPA o nazwie OGads. Jest to sieć, która została stworzona tylko do ruchu z urządzeń mobilnych. Oferuje content locker z geolokalizacją który sam dostosowuje oferty do lokalizacji klikającego, lecz to nas nie interesuje w tej metodzie. Interesują nas natomiast specjalne landing pages o czym powiem później.

Co nam będzie potrzebne do rozpoczęcia zarabiania:

1. Konto Instagram - tu nie muszę wam tłumaczyć jak założyć, wystarczy pobrać apkę w sklepie google i się zarejestrować

2. Konto na OGads.
Link bez refa Sad
Link z moim refem jeśli chcesz okazać mi trochę wdzięczności Smile

3. 5-10 dolarów do zainwestowania na początek i konto paypal

4. Nisza i landing page - OGads oferuje swoje landing page, w kilku popularnych niszach np - iPhone 7 , zegarki Apple, hacki do gier, karty podarunkowe, followersi do instagrama, fifa coins itd. Powiedzmy że wybieramy niszę fifa 17 coins. Klikamy po lewej "Landing page request" i wybieramy domenę freefifa17coins.net

[Obrazek: request_LP.jpg]

, klikamy request i za chwile mamy subdomene (LP) z naszym refem w postaci 12345.freefifa17coins.net. Nasze konto instagram nazywamy np Fifa17fanszone. Należy pamiętać aby nie robić typowo spamerskiego konta gdzie będą tylko jakieś obrazki free coins, ale skupić się na zrobieniu legitnego konta o samej grze, dać kilka fotek (screenshotów) z gry (poszukać np na google images), jakieś video, około 20-30 postów żeby wyglądało jak zwykłe konto fana gry.

Następnie skracamy nasz link np w bit.ly i umieszczamy go w bio naszego konta instagram. Nasze konto będzie o grze fifa 17, po angielsku gdyż za zagraniczny ruch płacą 5 razy więcej niż za polski. Opis w bio dajemy np taki:

Fifa 17 zone - pictures, screenshots, videos. If you want free Fifa 17 coins visit this link: (tu wyświetli sie nasz link który dodamy).

No to mamy już całe zaplecze przygotowane - naturalnie wyglądające konto Instagram z postami, link w bio, czas na słanie ruchu na nasz landing page. Do tego posłużą nam czyjeś konta z instagrama. Szukamy gości w naszej niszy, czyli Fifa 17, którzy mają co najmniej 10000 followersów i wiecej, im więcej tym lepiej. Patrzymy ile lajków i komentarzy mają ich posty i wybieramy te konta które maja ich najwięcej, wtedy wiadomo że mają prawdziwych followersów a nie kupionych, bo kupieni nie dadzą lajka i nie napiszą komentarza. Właścicielami kont na insta są przeważnie młodzi ludzie którzy nawet nie zarabiają na nich. Proponujemy im w prywatnej wiadomości 5 dolarów na ich paypal w zamian za posta z reklamą naszej oferty, piszemy do nich wiadomość po angielsku, np coś takiego:

"Hi i would like to pay you $5 for one advertisment post on your instagram account, if you are interested, please reply"

Wysyłamy z 10 takich wiadomości do dużych kont i czekamy na odpowiedzi. Dla wielu dzieciaków nawet z USA te $5 to jest godzina pracy gdzieś tam przy roznoszeniu ulotek, więc jak mogą zarobić 5 dolców w kilka minut od razu się zgodzą. Jak się zgodzą to wysyłamy im obrazek i treść naszego posta. Obrazek znajdziemy w google images, szukając frazy free fifa 17 coins, wybieramy najlepszy, kopiujemy jego bezpośredni link i wysyłamy go wraz z następująca treścią naszego posta reklamowego:

"Hey all fifa 17 fans, i have found awesome source of free Fifa 17 coins, if you are interested, click the link in bio on @Fifa17fanszone
#fifa17 #freefifa17coins #games #footballgames"

Hashtagów dajemy jak najwięcej, ale powiązanych z tematyką fifa17. Właściciel instagrama opublikuje naszego posta, którego zapewne przeczyta większość jego fanów, część na pewno zainteresuje, dostanie pewnie trochę lajków i komentarzy co jeszcze dodatkowo może przyczynić sie do pojawienia się naszego posta w najpopularniejszych w każdym z hashtagów co da nam jeszcze większy ruch przez wiele dni.

Pamiętajmy o dodaniu @ przed nazwą naszego konta instagram - stanie się ono klikalnym linkiem, ale to chyba każdy wie.

Jest też druga opcja - rozwijamy swojego instagrama do co najmniej 10k followersów za pomocą bota Instazood (3 dni dostajemy za darmo, później trzeba płacić $5 za 2 tygodnie, $10 za miesiąc):

https://instazood.com - rejestracja bez refa Sad
https://panel.instazood.com/?p=338521 - rejestracja z moim refem Smile

Nie stosujemy bota do świeżo założonego konta, konto musi mieć chociaż z tydzień, najpierw wrzucamy na nie ręcznie kilkanaście fotek, ręcznie lajkujemy, komentujemy inne zdjęcia w naszej niszy. Po tygodniu dopiero rejestrujemy się w Instazood, włączamy lajkowanie i komentowanie w tagach z naszej niszy. Na początek wybieramy opcję SLOW żeby nie dostać bana. Możemy też zaplanować auto postowanie fotek (POST SCHEDULER) np 1 dziennie żeby wszystko wyglądało naturalnie. Followersi zaczną nam przybywać całkiem szybko, im więcej tagów damy do lajkownia i komentowania tym więcej subskrybujących będzie przybywać. Gdy będziemy ich mieli 10k możemy zacząć postować nasze reklamy 1-2 razy dziennie. Ta opcja jest bardziej czasochłonna ale kiedy raz rozkręcimy nasze konto będzie można je monetyzować wiele razy.

Jeśli chodzi o zarobki, to w zależności z jakiego kraju będą klikać będą one większe lub mniejsze, najlepiej oczywiście mieć ruch z USA. ROI w tej metodzie wynosi średnio 2000%. Możemy też zastosować content locker i własną stronkę jeśli ktoś ma, wtedy nawet ruch z nędznych krajów też się zmonetyzuje. Na koniec screenshot motywujący:

[Obrazek: zarobki.jpg]


RE: Jak zarobić na instagramie 50$/dziennie i więcej - Lanserek - 09-05-2017 20:05

To Twój ss z zarobków? Smile Widziałem tą metodę na blackhatworld Tongue


RE: Jak zarobić na instagramie 50$/dziennie i więcej - cezar78 - 09-05-2017 20:11

Nie mój, przetłumaczyłem metodę z bhw, a właściwie napisałem po swojemu


RE: Jak zarabiać na instagramie 50$/dziennie i więcej - amcin - 10-05-2017 14:09

Co mam wpisać w rubryki: "In detail, how do you plan to promote our offers and monetization tools? " i "Please list your current content locking websites you own."?


RE: Jak zarabiać na instagramie 50$/dziennie i więcej - KubereK - 10-05-2017 14:37

No skrin z zarobkow akurat nie Twoj xD
A masz jakies dowody SWOICH dochodow? Mi sie zbytnio wierzyc nie chce, ze konta ktore maja 10tys legitnych followersow, za marne 5 dolcow beda promowac czyjs scam z content lockingiem.


RE: Jak zarabiać na instagramie 50$/dziennie i więcej - fusek - 10-05-2017 17:30

mi tez nie;d nalapie reffow ktorzy beda robili za niego;d


RE: Jak zarabiać na instagramie 50$/dziennie i więcej - cezar78 - 10-05-2017 18:53

Kuberek jak nie spróbujesz to nigdy sie nie dowiesz i nie będziesz zarabiać, pisałem że nie używać content lockingu tylko landing pages. Przykład z fifa coins to tylko przykład. Najlepiej konwertuje nisza gift cards, jeżeli napiszesz w poście reklamowym że rozdajesz karty podarunkowe za free, ludzie podadzą swojego maila i nic nie dostaną to wiadomo że powiedzą ze scam. Dlatego w postach reklamowych należy pisać jasno i klarownie - do wygrania karty podarunkowe, ludzi to nic nie kosztuje oprócz chwile i podania swojego maila czy adresu.

Amcin w rubryce promotion methods wpisz - Marketing on my Instagram account - i podaj linka do swojego insta, a content locking sites to ja podałem czyiś blog o grach na blogspot.com, przecież tego nie sprawdzają.


RE: Jak zarabiać na instagramie 50$/dziennie i więcej - irysek - 11-05-2017 11:06

A da się tym sposobem zarabiać na instagramie polskim? Bo u mnie z angielskim jest bardzo słabo


RE: Jak zarabiać na instagramie 50$/dziennie i więcej - cezar78 - 11-05-2017 11:40

Pewnie da się zarobić ale na pewno trudniej będzie ci znaleźć konta insta z większą ilością fanów, na polskie warunki 10k fanów to dużo, za granicą mają tyle zwykłe dzieciaki to raz, a po drugie mniej płacą za ruch z Polski jak już pisałem. Użyj google translate, ostatnio go ulepszyli, podobno jakość tłumaczenia z polskiego na angielski poprawiła się o 44%, więc nieznajomość angielskiego to żaden problem.


RE: Jak zarabiać na instagramie 50$/dziennie i więcej - irysek - 21-05-2017 08:45

A jak ten ich content locker zainstalować na blogspocie, da się wogóle?