Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przypięty pierwszy post wątku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Przypięty pierwszy post wątku (/Temat-Przypiety-pierwszy-post-watku-147170)



Przypięty pierwszy post wątku - wsite - 09-05-2017 09:41

Witam, zgłaszam pomysł dla działu Dziennik Pracy aby post autora tematu był widoczny jako pierwszy na każdej stronie wątku co pozwoli każdemu użytkownikowi szybko zapoznać się z celem prowadzenia danego dziennika (przypięty post). Poza tym autor w jednym miejscu będzie mógł aktualizować dotychczasowy stan swoich zarobków, który będzie zawsze widoczny. Zastosowań jest wiele.HuhHuh


RE: Przypięty pierwszy post wątku - Admin - 09-05-2017 10:47

Taka zmiana może wprowadzić nieczytelność lub po prostu wprowadzać w błąd w przypadku niektórych tematów, szczególnie gdy byłaby stosowana wybiórczo tylko w jednym dziale. Ustawiasz 50 postów wyświetlanych na stronę i ponad 95% wątków w tym dziale będzie posiadało wyżej wymieniony efekt.


RE: Przypięty pierwszy post wątku - wsite - 09-05-2017 14:08

Masz rację, ustawiając 50 postów i więcej masz podobny efekt ale i jeden defekt - wówczas strona ładuje się jakby chciała a nie mogła Big Grin zwłaszcza z wątkami gdzie jest dużo zdjęć Big Grin


RE: Przypięty pierwszy post wątku - Admin - 10-05-2017 15:29

proponuje zmienić internet lub komputer, mam takie ustawienie od kilku lat i nic nie muli a łącze mam przeciętne 60mb.


RE: Przypięty pierwszy post wątku - iPlusOfficial - 10-05-2017 15:53

(10-05-2017 15:29)Admin napisał(a):  przeciętne 60mb.

Ja mam 8mb, a też wszystko śmiga ładnie Big Grin


RE: Przypięty pierwszy post wątku - mikuss - 10-05-2017 16:10

ja mam 40 i również wszystko ładuje się jak należy, problem u Cb kolego musi być