Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę (/Temat-Globus-Zarabianie-na-klikanie-w-reklame-147097)



Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - supermichalpol - 07-05-2017 16:08

Witam

Dziś chciałbym przedstawić nowy program który znalazłem: Globus

[Obrazek: globus-logo.png]

Program bardzo podobny do Slidejoy.

Jest to program na telefon i komputer gdzie wyświetlają nam się reklamy a my tylko mamy w nią kliknąć (gdzie po kliknięciu otwiera się przeglądarka). Dziennie możemy dostać tak ok 10-15 reklam. Jeden klik to ok. 0.00025$ ale to zależy od reklamy. Zazwyczaj są po 0.00025$ ale czasem nawet i więcej.

Sam teraz testuje tą aplikację i przez ok. 5 godzin od zainstalowania aplikacji na telefon zebrałem 0.00300$

Też jest możliwość zainstalowania tego na komputer

Wypłaty:
[Obrazek: payment_systems.png]
(grafika z ich strony)

Internal transfer od 0.01$
Webmoney od 0.50$
PayPal od 10$
Nwm czemu ale nie da się wypłacić w Perfect Money ale, na dole strony reklamują, że obsługują

Jak się zarejestrować?

Wchodzicie w link:

>>>Globus<<<
(Wielkie dzięki jeśli się z niego zarejestrujesz Smile To nic cię nie kosztuje Smile)

lub

Globus Czysty Link

Tam pod filmikiem wpisujecie swojego maila i klikacie "start earning" lub w prawym górnym rogu klikacie Create account

Na emaila dostaniecie maila z hasłem do serwisu. Logujecie się i wchodzicie w zakładkę "Your data". Tam w "Personal" uzupełniacie swój profil i zapisujecie. Później w prawym górnym rogu klikacie Settings i zmieniacie sobie hasło. Ostatnim krokiem będzie wejście po lewej stronie w Download i ściągnięcie sobie klienta.

I gotowe. Teraz będą wam się pokazywać reklamy za które będziemy dostawać pieniądze. Ważne aby zaliczyło nam reklamę musimy kliknąć w nią a nie tylko zobaczyć

Na razie testuje aplikację na androida. Zawsze gdy dostaniemy nową reklamę dostaniemy powiadomienie (ale to można zmienić w ustawieniach aplikacji)

Temat będzie też aktualizowany.


RE: Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - mankaston14 - 08-05-2017 13:25

Wyplacalny?


RE: Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - supermichalpol - 08-05-2017 19:01

Jestem w trakcie zbierania na wypłatę tam Smile. Jednak słyszałem, że jest wypłacalny.

Na dzień dzisiejszy mam 0.01$ już uzbieranego w przeciągu 2 dni (bo dwa dni temu założyłem konto) mając tylko zainstalowaną apkę na telefon i klikanie w reklamy (aplikacji na komputer nie używam bo po prostu nie ufam)


RE: Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - mankaston14 - 09-05-2017 09:11

w dwa dni tylko jeden cent? Nie oplaca sie klikac Tongue


RE: Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - VayzeR - 18-05-2017 17:00

Zgadzam sie z UP, juz wiecej mozna zarobic w 5 minut na klikaniu w normalne reklamy Cool


RE: Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - Zaperr44 - 19-05-2017 11:44

Wow w ciągu 2 dni zarobiłeś aż jednego centa! Błagam powiedz że mentorujesz też chce osiągnąć takie zarobki beka


RE: Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - Martinuss - 19-05-2017 12:53

@[supermichalpol]

Internal transfer od 0.01$

To wypłać przez to i daj dowód Jerk2


RE: Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - hejza92 - 19-05-2017 16:17

2 dni walenia w reklamy za centa serio ?Smile


RE: Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - wsite - 20-05-2017 14:51

Tania siła robocza Smile


RE: Globus - Zarabianie na klikanie w reklamę - Zaperr44 - 21-05-2017 07:24

Chińczyki w Chinach już mają lepszy zarobek w postaci miski ryżu zapieprzając 24h w fabryce Big Grin