Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usługi SEO, SEM, marketing internetowy, teksty SEO, skrypty python - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Usługi SEO, SEM, marketing internetowy, teksty SEO, skrypty python (/Temat-Uslugi-SEO-SEM-marketing-internetowy-teksty-SEO-skrypty-python-147086)



Usługi SEO, SEM, marketing internetowy, teksty SEO, skrypty python - lolek95 - 07-05-2017 11:22

[Obrazek: YWE1KEg.png?1]


1.Nazwa przedmiotu : Usługi SEO, SEM, marketing internetowy, teksty SEO, skrypty Python
2.Opis przedmiotu :
Cześć, z racji tego że zmieniłem branżę zawodową na taką, w której czuję się jak ryba w wodzie. Również rozpocząłem działalność prywatną, gdzie jestem w stanie zaoferować usługi takie jak:
- SEO,SEM - pozycjonowanie, dla kupującego możliwość przedstawienia efektów poprzednich projektów gdzie udało się podbić w góre kilka stronek Smile,
- marketing internetowy - Social Media i fora tematyczne,
- teksty SEO - dedykowana osoba, która na codzień pisze i redaguje portale. Zna pojęcie fraza kluczowa, i nie boi się tego używać,
- skrypty Python - masz pomysł na skrypt? Napisz. Tym zajmuję się programista, który pracuje dla dużych koncernów i nie straszne mu większe zlecenia.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : http://makingcash.pl
5.Cena : 149 PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot :
Na każdą usługę wystawiana Faktura VAT. Płatność za pomocą przelewu bankowego.


RE: Usługi SEO, SEM, marketing internetowy, teksty SEO, skrypty python - rozi1910 - 07-05-2017 17:09

co obejmuje ta cena 149zł? bo rozumiem, że różne pakiety można zamawiać? Czy niezależnie co wezmę mam do zapłaty 149 PLN Big Grin


RE: Usługi SEO, SEM, marketing internetowy, teksty SEO, skrypty python - master4 - 07-05-2017 21:05

Z tego co widziałem to na stronie są podane różne plany cenowe, i masz wyszczególnione prace.


RE: Usługi SEO, SEM, marketing internetowy, teksty SEO, skrypty python - lolek95 - 07-05-2017 21:45

Regulamin forum ładnie rozjaśnia że w ogłoszeniu musi byc cena. Trzymając się regulaminu podana cena jest za najniższy pakiet. Smile


RE: Usługi SEO, SEM, marketing internetowy, teksty SEO, skrypty python - rozi1910 - 07-05-2017 22:08

Ook rozumiem dzięki za doprecyzowanie xd

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


RE: Usługi SEO, SEM, marketing internetowy, teksty SEO, skrypty python - lolek95 - 09-05-2017 14:07

[Obrazek: 6fbJd9o.png?1]

Uwaga! Dla osoby, która chciałaby sprawdzić Nasze aspekty pod względem tekstów SEO - mamy jeden tekst na 1000 znaków o kategorii finanse GRATIS!

Kto zgłosi się pierwszy - ten go otrzymuje! Big Grin

Po otrzymaniu tekstu, mile widziana recenzja.


Usługi SEO, SEM, marketing internetowy, teksty SEO, skrypty python - Coristo - 04-10-2017 19:50

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.