Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fanpage zarobek (/Temat-Fanpage-zarobek-147083)

Strony: 1 2


Fanpage zarobek - koneser00 - 07-05-2017 09:40

Witam, jeżeli posiadasz aktywny Fanpage nie musi być duży ale aktywny odezwij się do mnie koniecznie przedstawie Ci metodę dzięki której zarobisz od 0 do 500 dolarów dziennie zależne to będzie od Twojego zaangażowania.


Kontakt gg 6306573

skype marcinek14079090

Privek


Nie czekaj zacznij zarabiać !



RE: Fanpage zarobek - Makabrycy - 07-05-2017 11:51

prosze o info Smile jakas konkretna tematyka FP ?


RE: Fanpage zarobek - rozi1910 - 07-05-2017 16:57

zgłaszam się po info Smile


RE: Fanpage zarobek - fusek - 07-05-2017 17:49

dostal ktos odp?;d


RE: Fanpage zarobek - Snoopie - 07-05-2017 17:51

(07-05-2017 17:49)fusek napisał(a):  dostal ktos odp?;d

nie, czekam cały czas


RE: Fanpage zarobek - antykt - 13-05-2017 12:59

prosze o info


RE: Fanpage zarobek - makecash - 13-05-2017 23:45

uwazajcie na niego....
Gadalem z nim na gg i uwaga otoz niby on dostaje za zwykle klikniecie na www 0,3$ za klik...
Fajnie fajnie nie wiem czy ktos by w takie cos uwierzyl haha
No dobra postanowilem ze sprobuje...
Myslalem ze dostane jakis link reff czy cos zeby zarabiac ale nie nie. Wymaganie jest takie ze ten typ chce abys mial fanpage, najlepiej duzo ich lub duzo lajkow. I teraz uwaga - ABY ZACZAC ZARABIAC MUSICIE DAC MU PRAWO ADMINA NA TYM SWOIM/SWOICH FANPAGE BO ON TEZ COS MUSI Z TEGO MIEC I REKLAMOWAC SWOJE FANPAGE LUB STRONY U WAS... smieszne prawda? Dajecie mu adminka on was usuwa i smieje ze sie nabraliscie hehe
Kazda normalna osoba od razu po tym 0.3$ ok. 1,2zl za klikniecie na jego chyba strone bo podobno ma takie stawki od znajomego admina jakies sieci czy cos... ale no dobra i tak nie wierze w taka stawke za samo cpc...

w skrocie jest to w 99% oszustwo ktore ma na celu odwbranie waszych fanpage...


RE: Fanpage zarobek - piotrekprorok - 14-05-2017 00:48

(13-05-2017 23:45)makecash napisał(a):  otoz niby on dostaje za zwykle klikniecie na www 0,3$ za klik...
beka


RE: Fanpage zarobek - piotrgk4 - 14-05-2017 00:49

Również pisałem i mocno odradzam.
Po pierwsze strona (przykładowa) to mocna kpina. Wiadomo totalny clickbajt ale wykonanie tragiczne. Wzięcie szablonu przekopiowane treści i nic więcej . Bieda straszna. Nawet og:tagi źle zrobione.
Druga sprawa to stawki. Zajrzałem na stronę i w kod strony. Jest tam tylko pop i nic więcej. Te 0.3$ to chyba za 1k klików. Sam mam stronę z humorem nawalone reklam i max stawka za klika wynosi 0.003 (tak się rozliczam z innymi). Nawet jakby dobrze to zoptymalizował to max uzyskał by 0.01zł za klika.
Po trzecie. Opisywanie cudów itp. Zapewnia nas jaki to nie jest cud, ile nie zarobi. Po zobaczeniu strony napisałem że nie jestem zainteresowany bo śmierdziało amatorszczyzną i wałem. Po za tym jak opisuje makecash to jeszcze większe cyrki się potem dzieją.

Nie wiem czy nie napisać do admina z forum by ktoś się tym zainteresował.


RE: Fanpage zarobek - piotrekprorok - 14-05-2017 00:51

@[koneser00] jakieś wytłumaczenia czy coś? Smile