Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unikalny Jackpot Cs:go - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Unikalny Jackpot Cs:go (/Temat-Unikalny-Jackpot-Cs-go-147062)



Unikalny Jackpot Cs:go - fracek8 - 06-05-2017 15:51

1.Nazwa przedmiotu :JACKPOT CS:GO
2.Opis przedmiotu :Witam, mam do sprzedania stronę dokładnie Jackpota na podstawie rosyjskiej ruletki, skrypt był pisany na zamówienie, specjalnie pod moje wymogi. Płaciłem za niego 12,500zł. Sprzedam o wiele taniej. Strona ma dużo dodatków i wymysłów przez co wyróżnia się na tle innych zwykłych jackpotów. Wątpię, że ktoś stąd będzie czymś takim zainteresowany, ale warto spróbować. Zapraszam PW po więcej informacji.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :PW
5.Cena :8.000 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :Bank


RE: Unikalny Jackpot Cs:go - yazir - 06-05-2017 16:23

Wyślij mi na pw więcej szczegółów, od tego co jest w pakiecie po możliwości skryptu.


RE: Unikalny Jackpot Cs:go - makecash - 07-05-2017 02:59

rowniez to samo co wyzej


RE: Unikalny Jackpot Cs:go - Mariuszeek - 07-05-2017 07:11

Jest on już rozreklamowany, ludzie wpłacają skiny? Ile botów obsługujących jest? Czy jest to praktycznie nowa strona, tylko, że z innym skryptem?


RE: Unikalny Jackpot Cs:go - So*Izzy - 07-05-2017 16:54

Jak możesz podeślij demo


RE: Unikalny Jackpot Cs:go - Roser17 - 08-05-2017 08:07

Tez poproszę więcej szczegółów

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Unikalny Jackpot Cs:go - manetros - 13-05-2017 22:34

Wyślij więcej szczegółów na prywatnej wiadomości.


Unikalny Jackpot Cs:go - Coristo - 04-10-2017 19:50

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.