Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uncharted 2 Multi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Uncharted 2 Multi (/Temat-Uncharted-2-Multi-14701)

Strony: 1 2 3


Uncharted 2 Multi - Bolt - 07-10-2010 18:58

Witam

Zostały mi w u2 4 trofea do platynki, w tym 2 za multi i chętnie już bym je zdobył Wink Jest ktoś chętny na grę? Mam czas jutro od 14 do 17 i potem już nie na 100% ale raczej udałoby się wcisnąć na tv Jerk2 .

Pozdro

PS. Platynka sie zbliża :2


RE: Uncharted 2 Multi - Marczyk - 07-10-2010 22:15

ja o 16:30 wracam ze szkoły. Co wspólnej gry onilne można się kiedy indziej omówić, a propo trofeów online, wystarczy że zagrasz mecz...


RE: Uncharted 2 Multi - Bolt - 09-10-2010 12:05

Są chętni dziś wieczorkiem zagrać? Można by stłuc lamusom tyłki w mp Wink Wczoraj pierwszy raz grałem i zawaliście, chyba nawet po zdobyciu platynki nie wymieniam Jerkl .Wiem że u2 ma marczyk, kalis chyba, mikołaj90 i nie wiem kto jeszcze ale to zawsze można by kogoś dobrać do składów. Wczoraj raz grałem z marczykiem i przegraliśmy 26:37 ale już troche ogarniam


RE: Uncharted 2 Multi - Marczyk - 11-10-2010 16:35

W tyg. rzadko gram, ale jak mam chwile to zawsze odpale un2. Juz wbiłem pare lvli ale jeszcze mi mało ;d Jak będziecie cos grac to zapraszajcie. btw. kupcie HSy ;p


RE: Uncharted 2 Multi - Bolt - 10-01-2011 21:43

Sorka, że odkopię ale nie chcę robić nowego tematu. Jak tam panowie macie / kupujecie u2? Smile Pyknęlibyśmy meczyk, ja z marczykiem i jakimś jego ziomkiem graliśmy w sobotę czy niedzielę Tongue Byśmy pyknęli jakiś meczyk, z tego co pamiętam to sporo osób miało uncharteda Wink Haggard nie skusiłbyś się? Jeppers pisał że ma załatwione. No więc kto się pisze?

Edit: Tak mnie natchnęło, jak tam z tymi DLC, widzę, że niedrogie, jeden pack map 11zł a drugi 9 bodajże. Da się jakoś złożyć? Smile


RE: Uncharted 2 Multi - haggard - 10-01-2011 21:45

Cytat:Haggard nie skusiłbyś się?

nie mam czasu lub nie chce mi sie lub tv zajete Smile jeszcze nie grlem w multi w uncharteda, moze w weekend jak nie bede mial zajecia (sobota) to wbije ;p


RE: Uncharted 2 Multi - Bolt - 10-01-2011 21:55

Dobra, Jeppers jest chętny na gre, ja też, marczyk pewnie także, 2 osoby i mamy team Smile


RE: Uncharted 2 Multi - Kalis - 11-01-2011 07:53

i ja i ja ja ja tez mogę grac Smile


RE: Uncharted 2 Multi - Morfit - 11-01-2011 16:16

DELETED


RE: Uncharted 2 Multi - KoLoRoWY_O.o - 12-01-2011 14:07

Ja mam unchared 2 na pleja 3, moge z wami pograc, zrobcie jakis team albo zawody czy cos...