Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
aplikacja na telefon do ZARABIANIA 10$ za granie w gry! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: aplikacja na telefon do ZARABIANIA 10$ za granie w gry! (/Temat-aplikacja-na-telefon-do-ZARABIANIA-10-za-granie-w-gry-146991)



aplikacja na telefon do ZARABIANIA 10$ za granie w gry! - Mariuszeek - 04-05-2017 18:02

Witam, ostatnio przeglądając appstore zobaczyłem aplikację o nazwie "MONEY MISSION" Jest to kopia flappy birda, tej gry chyba nie muszę nikomu przedstawiać Big Grin W tej aplikacji zdobywamy punkty za wykonywanie zadań i za zwykłe granie w grę. Musimy uzbierać 50k punktów, aby wypłacić 10$ na paypala lub gift card amazon. O co dokładnie chodzi: gramy w grę i dolecieliśmy do 1000 i przegraliśmy to jeszcze musimy zdobyć 49000 punktów do wypłaty Smile Nie wiem czy wypłaca, mam dopiero 20k punktów Big Grin Fajny zabijacz czasu. Link do aplikacji https://itunes.apple.com/app/id1052616805 Pozdrawiam!


RE: aplikacja na telefon do ZARABIANIA 10$ za granie w gry! - KontrolC - 04-05-2017 18:04

Dalbys link?


RE: aplikacja na telefon do ZARABIANIA 10$ za granie w gry! - Adriano42 - 04-05-2017 18:04

Coś mocno wątpię w wypłacalność tej apki. Ale daj znać jak dobijesz do minimum i zlecisz wypłatę czy dostałeś czy nie Smile


RE: aplikacja na telefon do ZARABIANIA 10$ za granie w gry! - DC1 - 04-05-2017 18:04

"Nie wiem czy wypłacą" - to w jakim celu dodajesz temat?
Założę się, że to SCAM.


RE: aplikacja na telefon do ZARABIANIA 10$ za granie w gry! - Mariuszeek - 04-05-2017 18:08

Dodałem link, dodaję temat, bo może ktoś będzie miał trochę więcej czasu niż ja i sobie szybciej zarobi 10$ Smile jak dobiję do wypłaty to napiszę.


RE: aplikacja na telefon do ZARABIANIA 10$ za granie w gry! - KontrolC - 04-05-2017 18:14

A na androida? ;-;