Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? (/Temat-Na-czym-najlepiej-zarabiac-i-legalnie-na-youtubie-146981)

Strony: 1 2


Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - helix - 04-05-2017 13:19

Na czym najlepiej zarabiać w internecie w serwisie youtube , myślałem o filmach tylko skąd pobierać,erotyka,programy,gry pod sub-sms.Proszę o pomoc


RE: Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - Hopekk94 - 04-05-2017 18:31

ej no dajcie niszeeee bo nie wiem co robic...
http://zarabiam.com/Temat-NISZA-CPA-PPA-WHITE-HAT-krok-po-kroku-146965


RE: Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - Lechita_1922 - 04-05-2017 20:35

Erotyka na Yt odpada...
Szkoda czasu, poleci banTongue
Zależy pewnie co masz na myśli "erotyka".
strasznie ostatnio "trzepią" prawa autorskie its.


RE: Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - helix - 05-05-2017 16:18

A filmy ,gry,programy?


RE: Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - NeedDolar - 05-05-2017 19:55

Hacki i generatory Jerk2


RE: Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - helix - 17-05-2017 15:48

Też raczej już odpadają hacki i generatory


RE: Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - rachman - 17-05-2017 16:44

Jak legalnie to raczej nie gry ani programy czy filmy chyba że masz zgody na wykorzystanie... Ero na YT raczej banują bo właściwie tego nie widać tam Wink
Wymyśl jakąś niszę i jak dobrze to poprowadzisz to zarobisz. Najciężej coś wymyślić czego nie ma za wiele. Podpatrz zagraniczniaków i przenieś to na PL czy inny rynek na którym tego nie ma wiele.


RE: Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - helix - 16-06-2017 14:17

Oj ciężko będzie


RE: Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - helix - 27-06-2017 13:05

Nie wiem co umieszczać na yt najlepiej kolega wyżej napisał hacki i generatory.I jak zdobyć dużą ilość znajomych czy polubień .


RE: Na czym najlepiej zarabiać i legalnie na youtubie ? - Damian0820 - 27-06-2017 15:09

Na YT nie ma znajomych, na lajki jest milion pincset sposobow, zapraszam na forumowa szukajke.

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka