Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM]♫ SOCIAL MEDIA MARKETING - ♯YouTube, ♯Facebook, ♯Instagram - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM]♫ SOCIAL MEDIA MARKETING - ♯YouTube, ♯Facebook, ♯Instagram (/Temat-SPRZEDAM-%E2%99%AB-SOCIAL-MEDIA-MARKETING-%E2%99%AFYouTube-%E2%99%AFFacebook-%E2%99%AFInstagram-146968)



[SPRZEDAM]♫ SOCIAL MEDIA MARKETING - ♯YouTube, ♯Facebook, ♯Instagram - Orange - 03-05-2017 23:44

Witam serdecznie, dawno nie widziałem na tym forum tematu z podobnymi usługami więc postanowiłem takowy założyć.

Oferuje różnego rodzaju usługi bazujące na marketingu Social Media.
Przedstawiam wam listę usług, które możecie u mnie zakupić, z podziałem na dane serwisy.

♯ Cena wszystkich usług jest podana za ilość 1 tysiąc wykonań danej usługi. ♯
Dane usługi można kupować w mniejszych ilościach.
Minimalna kwota dla pojedynczego zamówienia wynosi 25PLN
Jest możliwość prowadzenia u mnie swego rodzaju portfela tzn... Wpłacamy 25PLN, kupujemy za 10PLN i za jakiś czas za 15PLN.

Czas realizacji wynosi do 5 dni (zazwyczaj maksymalnie 2 dni) chyba, że w danej usłudze jest znacznik (natychmiastowe), wtedy, jak sama nazwa wskazuje usługa jest wykonywana natychmiastowo po wpłacie pieniędzy.

[Obrazek: youtube.png]
  • Wyświetlenia STANDARD - 1.5PLN (średni czas oglądania około 20%)
     
  • Wyświetlenia PREMIUM - 3PLN (średni czas oglądania około 80%)
     
  • LIKE (łapki w górę) - 25PLN (natychmiastowe)
     
  • DISLIKE (łapki w dół) - 30PLN (natychmiastowe)
     
  • Udostępnienia - 30PLN (natychmiastowe)
     
  • Dodanie do ulubionych - 99PLN (natychmiastowe)
[Obrazek: facebook.png]
  • Polubienia strony STANDARD - 18PLN (Brak gwarancji otrzymania pełnej liczby zamówionych polubień)
     
  • Polubienia strony PREMIUM - 22PLN (Gwarancja otrzymania pełnej liczby zamówionych polubień)
     
  • Polubienia postu STANDARD- 5PLN (Maksymalnie 20000 Polubień, niższa jakość)
     
  • Polubienia postu PREMIUM - 8PLN (Maksymalnie 1000 Polubień, wysoka jakość)
     
  • Reakcje pod postem (LOVE/WOW/ANGRY/SAD/HAHA) (do wyboru) - 10PLN (Maksymalnie 20000 Reakcji)
     
  • Wyświetlenia filmu STANDARD - 5PLN
     
  • Wyświetlenia filmu PREMIUM - 8PLN (natychmiastowe)
[Obrazek: instagram.png]
  • Polubienia STANDARD - 2PLN (natychmiastowe) (maksymalnie 1000 polubień)
     
  • Polubienia PREMIUM - 5PLN (natychmiastowe, wysokiej jakości) (maksymalnie 5000)
     
  • Obserwujący STANDARD - 5PLN (maksymalnie 15000)
     
  • Obserwujący STANDARD - 8PLN (natychmiastowe) (maksymalnie 20000)

Kontakt:
PW
GG: 62328339

Zapraszam do korzystania z moich usług.
Przyjmuje płatność PayPal, jak i przelew bankowy.
Pozdrawiam serdecznie, Orange Smile



[SPRZEDAM]♫ SOCIAL MEDIA MARKETING - ♯YouTube, ♯Facebook, ♯Instagram - Hybrid1990 - 06-05-2017 11:51

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.