Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Textbookers - dane osobowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Textbookers - dane osobowe (/Temat-Textbookers-dane-osobowe-146954)



Textbookers - dane osobowe - Tonn - 03-05-2017 18:52

Cześć! W copywritingu jestem nowy, dlatego swoją przygodę chciałbym zacząć
z czymś łatwym, mój wybór padł na stronę Textbookers. Dzisiaj dostałem wiadomość o akceptacji mojego zgłoszenia. Od razu chciałem zacząć, jednak na drodze stoi mi formularz z danymi osobowymi. Czy na podstawie moich danych będą jakieś działania przeprowadzane? Chodzi mi dokładnie o pesel, gmina, powiat i urząd skarbowy. Jak to wszystko wygląda z osobą niepełnoletnią?


RE: Textbookers - dane osobowe - Bartezx1997 - 03-05-2017 19:10

Dane są potrzebne do rozliczania podatku (Textbookers odprowadza podatek od każdej zleconej wypłaty), po zakończeniu roku kalendarzowego przychodzi ci PIT za poprzedni rok.
Z tego co mi się wydaje nie musisz być pełnoletni, ale lepiej dopytaj.


RE: Textbookers - dane osobowe - SKOR514 - 03-05-2017 19:21

Musisz być pełnoletni. Textbookers tak, czy tak to lipa na teraz moim zdaniem- mało zleceń.


RE: Textbookers - dane osobowe - rachman - 03-05-2017 21:08

Regulamin Ty czytał? Widać że nie. Tam na pewno jest zaznaczone czy współpracują z nielatami Wink
Dane są potrzebne w takich programach do rozliczania się z fiskusem jak wyżej kolega napisał. Zawsze czytaj regulaminy bo zarobisz kasę a potem okaże się że Ci legalnie jej nie wypłacą bo nie spełniasz warunków... Regulamin to coś jak umowa o pracę i tak to traktuj.