Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cyberghost a grupy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: cyberghost a grupy (/Temat-cyberghost-a-grupy-146946)



cyberghost a grupy - jemm - 03-05-2017 12:35

Witajcie, jak najlepiej dodawac wstawki na grupy z wielu kont, tak zeby niebylo problemów. CHodzi mi o ciasteczka i zmiane IP, myślicie, że cyberghost będzie dobry? Może ktoś cos poleci. dodam, ze dodaje wstawki nie łamiące regulaminu grup.


RE: cyberghost a grupy - Perwol222 - 07-05-2017 16:13

CyberGhost będzie ok, ale musisz wykupić wersję premium ponieważ darmowa strasznie długo aktualizuje IP.


RE: cyberghost a grupy - Rak - 13-05-2017 08:04

Za moich czasów wystarczyło jedynie użyć trybu incognito, i można było lecieć na kilkunastu kontach.

Nie wiem czy coś się zmieniło, ale chyba nie. A z VPNów polecam VPNOnline, tani i dobry - tak samo jak Amarena impreza


RE: cyberghost a grupy - Bartezx1997 - 14-05-2017 14:16

Facebook nie lubi nagłych zmian lokalizacji logowania, a przy VPN tak się właśnie dzieje.


RE: cyberghost a grupy - Muraszczyk - 14-05-2017 14:32

Cyberghost to słaby wybór, ogólnie vpn'y słabo się sprawdzą.

Z tego co pamiętam to czyszczenie ciasteczek, nabijanie sztucznych przed każdym logowaniem oraz profile firefoxa dawały radę.


RE: cyberghost a grupy - edikiu - 14-05-2017 17:54

Ja od siebie polecam introVPN, bardzo szybkie, nie ma ścinek kilkusekundowych jak na cyberghoscie i tanie. Gdy to kupiłem i miałem problem z połączeniem się koleś siedział u mnie 3 godziny na teamviewerze i próbował rozgryźć co blokowało połączenie (a kupiłem go tylko na miesiąc za 3$ xD) i naprawił!