Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System bukmacherski 100%! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: System bukmacherski 100%! (/Temat-System-bukmacherski-100-146937)



System bukmacherski 100%! - Kamil198711 - 02-05-2017 23:44

Otoz od jakiegos czasu gram w swoj autorski system ,obecnie na unibecie, jesli ktos mi powoe ze nie ma 100% systemow niech nawet nie piszeSmile
System takowy jest ale trzeba miec troche wkladu wlasnego by zaczac grac!
Moje obecne zarobki to od 50 do 250euro dziennie.
Gram po pracy po 2/3h dziennie,niestety nie mam czasu na wiecej,rodzinaSmile
Traktuje to jako dodadkowy zarobek, tak,da sie na tym zbic niezle kokosy ale potrzeby jest do tego czas i cierpliwosc! Soedzenie przed komputerem nawet 3/4dnia , jesli ktos jest bezrobotny badz bukmacherka to jego metoda na zycie,zapraszan na priv.
Dla niedowiarkow,pelne screeny,wyciagi z konta unibetu z danymi o zarobkach i wkladach wlasnych.
Gram od 6tygodni, do tej pory okolo 4.5tys euroSmile
Moj system dziala tylko i wylacznie na unibecie, zarobki w euro. Wyplaty w kazdej chwili, przelew trwa wg regulaminu unib. 1/3dni.
Czemu tutaj sie oglaszam?otoz pieniedzy nigdy za wieleSmile pomoge,wejde w spolke,odpsrzedam, kazdy dodatkowy zarobek sie liczySmile
Mowiac spolke, mam na mysli granie w 2osoby, raz Ja, raz 2ga osoba a wygrana oczywiscie zawsze za pol.
Moj sposob jest 100% pewny ,ale wymaga czasu z oczami wlepionymi w monitor, 100% legalny Smile

Zapraszam na priv.


RE: System bukmacherski 100%! - freestyper - 03-05-2017 07:36

wow Big Grin no normalnie jestem w szoku Big Grin
Bana mu dać


System bukmacherski 100%! - Hybrid1990 - 03-05-2017 08:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.