Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna strona internetowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własna strona internetowa (/Temat-Wlasna-strona-internetowa-146933)

Strony: 1 2


RE: Własna strona internetowa - rachman - 04-05-2017 12:40

az.pl ? może i pierwszy rok tani ale potem...
Cytat:BEZ PROMOCJI ZA ROK
250,00 zł netto / 307,50 zł brutto



RE: Własna strona internetowa - kniew - 04-05-2017 16:27

az jest dobre jak nie wiesz czy dana strona wypali. później zawsze można przenieść na inny serwer i nie przedłużać.


RE: Własna strona internetowa - Mariuszeek - 04-05-2017 17:00

dzięki za rady Panowie Big Grin


RE: Własna strona internetowa - olpenjorajs - 04-05-2017 23:07

(04-05-2017 16:27)kniew napisał(a):  az jest dobre jak nie wiesz czy dana strona wypali. później zawsze można przenieść na inny serwer i nie przedłużać.
Dokladnie takWink skoro mowa o pierwszej stronie to napewno cena jest dobraSmile nie wiem jak to wyglada po roku bo mam tam host od 3 miesiecyWink

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: Własna strona internetowa - kniew - 04-05-2017 23:23

no po roku to ceny mają zaporowe - 100zł domena i ponad 300 serwer.

co ważne, trzeba pamiętać żeby w ustawieniach konta odznaczyć automatyczne przedłużenie usług


RE: Własna strona internetowa - Hoolig4n - 05-05-2017 03:22

Na webd masz najmniejszy pakiet (20gb na dysku, transfer miesieczny 200gb, 3 bazy danych i wiele więcej) za 4pln/msc lub 40pln/rok.
Hekko trochę drożej, ale 14 dni masz za darmo dla testu Smile
Czytaj forum, bo czasem idzie wychaczyć jakieś kodziki rabatowe do różnych hostingów Lol


RE: Własna strona internetowa - Wilk e-biznesu - 05-05-2017 14:25

Nie wiem czemu nikt nie polecił jeszcze linuxpl.com Sam korzystam i jestem mega zadowolony. Co do cen to 60 za rok serwera i 15 zł za pierwszy rok domeny to nie dużo.

Co do twojego pytania o darmowe hostingi... Oszczędź sobie nerwów. Jeżeli poważnie myślisz o stronie to zainwestuj te 75 zł i miej spokój.

Co do tworzenia własnej strony internetowej i kupna domeny... Zapraszam do mojego poradnika Smile

TWORZENIE WŁASNEGO BLOGA WORDPRESS


Powodzenia!