Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? (/Temat-Likwidacja-biznesu-jak-sie-pozbyc-towaru-146910)

Strony: 1 2 3


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - rachman - 04-05-2017 12:41

Cytat:Jak myślicie sprawdziła by się oferta na moim sklepie internetowym bransoletka + charms gratis 11.99 - wysyłka gratis?
Raczej bym pytał na grupach/forach kobiecych Wink Serio uderz tam gdzie grupa docelowa i zrób małą ankietkę - sporo wywnioskujesz i zyskasz na tym.


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - rcielak - 04-05-2017 13:00

Zrob sobie liste firm, ktore tym "badziewiem" handluja z allegro + sklepy internetowe i obdzwon wszystkich czy nie chcieliby tego odkupic.


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - mysc - 04-05-2017 14:01

(04-05-2017 09:44)schane napisał(a):  [...]Jestem w trakcie składania bransoletek mam juz ich ok. 200, myślę że skończe to składać za jakieś 2 tyg. Wystawie to wtedy na allegro[...]

Dlaczego najpierw ich (bransoletek) nie wystawisz i nie złożysz reszty dopiero gdy ludzie będą je faktycznie kupować? Moim zdaniem składanie całości jest bez sensu.

Po 1 - nie wiesz jakie będzie zainteresowanie, bo nie wystawiłeś tych bransoletek.

Po 2 - co gdy w między czasie znajdzie się zainteresowany półproduktami? Wówczas te bransoletki będziesz z powrotem "rozbierał"?


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - Captain - 04-05-2017 16:26

Moim zdaniem nazwa tego sklepu jest nietrafiona - ,,aGuścik''? Jak w tym powiedzeniu ,,Są gusta i guściki''? To ma sugerować, ze tylko ''guścikom'' się ta biżuteria spodoba, czy co? Big Grin
Nie wiem kto tę nazwę wymyślał...