Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gadaniezaoglądanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gadaniezaoglądanie (/Temat-Gadaniezaogladanie-146885)



Gadaniezaoglądanie - Fiontox - 01-05-2017 18:42

Witam, spotkałem się dziś z ofertą strony gadaniezaoglądanie.pl

Strona proponuję cennik, który przedstawiłem poniżej za oglądanie reklam przez aplikację (5 godzin dziennie -> 25dni -> 1000zł). Mam pytanie czy ktoś skorzystał/korzysta i strona jest wypłacalna? Nie wiem czy wypełniać umowę. W takim wypadku zainwestuje po prostu w nowy telefon, podłącze go do prądu i mogę lecieć nawet po 24/7 reklamy Tongue


[Obrazek: cennik.png]


RE: Gadaniezaoglądanie - Adriano42 - 01-05-2017 19:26

Heh, śmiem wyrazić swoje skromne zdanie i pomimo nie testowania tejże aplikacji, czytając Twój post - nic nie robienie, wystarczy smartfon z reklamami lecącymi i 2000 zł?

Myślę że to już samo daje do myślenia... Kto taką stawkę proponuje Rolleyes SCAMHuh

Chyba, że to działa jakoś inaczej, czy jest coś czego nie wiem o tej aplikacji/stronie, ale na pewno za zwykłe oglądanie reklam / nic nie robienie nie zarobisz takich sumek.


RE: Gadaniezaoglądanie - test1111 - 01-05-2017 19:38

(01-05-2017 19:26)Adriano42 napisał(a):  Heh, śmiem wyrazić swoje skromne zdanie i pomimo nie testowania tejże aplikacji, czytając Twój post - nic nie robienie, wystarczy smartfon z reklamami lecącymi i 2000 zł?

Myślę że to już samo daje do myślenia... Kto taką stawkę proponuje Rolleyes SCAMHuh

Chyba, że to działa jakoś inaczej, czy jest coś czego nie wiem o tej aplikacji/stronie, ale na pewno za zwykłe oglądanie reklam / nic nie robienie nie zarobisz takich sumek.

Co 10 sek wyskakuje w filmie,że trzeba podać nr telefonu do weryfikacji z eforsy może dlatego Big Grin


RE: Gadaniezaoglądanie - Fiontox - 01-05-2017 23:58

No dlatego zadałem pytanie, firma jest legalnie zarejestrowana, NIP itd
Niestety brak opinii


RE: Gadaniezaoglądanie - rachman - 04-05-2017 00:56

Czy to aby zarabianie? Raczej obniżanie sobie rachunku telefonicznego...?

Cytat:Pobierz aplikację na telefon lub tablet i oglądając reklamy w swoim wolnym czasie, obniż swój rachunek nawet do 0zł.

Cytat:Użytkownik podczas wypełniania Formularza rejestracyjnego obowiązany jest załączyć rachunek z ostatnich sześciu miesięcy, brak załączenia rachunku za wskazany okres lub załączenie błędnego rachunku nie skutkuje zawarciem Umowy o Świadczenie usług drogą elektroniczną.

Użytkownik zobowiązany jest w Formularzu rejestracyjnym wskazać okres obowiązywania umowy na numer telefonu, który ma zostać objęty rozliczeniem...

Cytat:Opłata aktywacyjna 0 zł (29,90 zł)
PROMOCJA "0 zł" za aktywację obowiązuje do 31 maja 2017r.
Opłata jest pobierana jednorazowo.

Cytat:Użytkownik w sytuacji niezrealizowania w danym okresie rozliczeniowym w całości założonego planu zgodnie z Taryfikatorem Wysokości Abonamentu Na Czas Odsłuchanych Reklam ponosi opłatę serwisową w kwocie 9.90 zł, płatną na rzecz Właściciela. Opłata serwisowa jest pobierana za przygotowanie Profilu Użytkownika, zamieszczenie materiałów reklamowych oraz innych plików niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Aplikacji.