Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI i filmy na youtubie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: PPI i filmy na youtubie (/Temat-PPI-i-filmy-na-youtubie-146841)

Strony: 1 2 3


RE: PPI i filmy na youtubie - paweleke - 03-05-2017 11:10

Moglibyscie pomoc, utworzylem post w autobotach z problemami z mass video blasterem :/

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: PPI i filmy na youtubie - NeedDolar - 03-05-2017 13:06

(03-05-2017 02:03)Snaggy napisał(a):  
(02-05-2017 18:43)kozzaq napisał(a):  odpuść jakiekolwiek generatory coinsow, euro na steam itp to yt usuwa randomowo i jesli chcesz zrobic masowy spam filmami na yt to odpada automatycznie, hacki i cheaty tez nie sa wskazane, downloady gier+ ewentualne crack - na ten moment najlepiej
Upload masowy na YouTube, jeśli chodzi o hacki jest łatwy jeśli dobrze do tego podejdziesz, jak dostanę się do kompa to wyślę link do konta gdzie wszystko gra i można wziąć przykład. Smile

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

To czekamy na link Smile


RE: PPI i filmy na youtubie - Snaggy - 03-05-2017 13:11

(03-05-2017 13:06)NeedDolar napisał(a):  
(03-05-2017 02:03)Snaggy napisał(a):  
(02-05-2017 18:43)kozzaq napisał(a):  odpuść jakiekolwiek generatory coinsow, euro na steam itp to yt usuwa randomowo i jesli chcesz zrobic masowy spam filmami na yt to odpada automatycznie, hacki i cheaty tez nie sa wskazane, downloady gier+ ewentualne crack - na ten moment najlepiej
Upload masowy na YouTube, jeśli chodzi o hacki jest łatwy jeśli dobrze do tego podejdziesz, jak dostanę się do kompa to wyślę link do konta gdzie wszystko gra i można wziąć przykład. Smile

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

To czekamy na link Smile

https://www.youtube.com/user/Lojobe

That's all.
To mój akurat Smile
Konta najlepiej ze solidnym stażem bym polecał.
Jak coś PW walić.


RE: PPI i filmy na youtubie - Mariuszeek - 03-05-2017 13:18

Ile na tym zarobiłeś? Przecież te filmy mają po 2 wyświetlenia, albo ja czegoś nie kumam Tongue