Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI i filmy na youtubie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: PPI i filmy na youtubie (/Temat-PPI-i-filmy-na-youtubie-146841)

Strony: 1 2 3


RE: PPI i filmy na youtubie - paweleke - 01-05-2017 21:15

(01-05-2017 20:50)mahuzz napisał(a):  
(01-05-2017 14:57)toonwie napisał(a):  Linku nie dawaj w opisie

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Co? beka

Nie ma znaczenia czy dasz w opisie czy nie. Tak samo możesz dać link bez http/https i w ogóle YT nie wykryje tego jako link. Możesz dodać link do znaku wodnego, do tytułu, wszędzie.

Ale wtedy usuwali film


RE: PPI i filmy na youtubie - NeedDolar - 02-05-2017 00:43

Jeżeli w opisie filmu będzie link do bloga lub do LP to nie będzie bana.

Jeżeli pobierasz oficjalne trailery to umieść w opisie link do źródła i bez lipy. Mi tak filmy stoją już kilka miesięcy i może z 1-2% mi usunęli.


RE: PPI i filmy na youtubie - paweleke - 02-05-2017 08:28

(02-05-2017 00:43)NeedDolar napisał(a):  Jeżeli w opisie filmu będzie link do bloga lub do LP to nie będzie bana.

Jeżeli pobierasz oficjalne trailery to umieść w opisie link do źródła i bez lipy. Mi tak filmy stoją już kilka miesięcy i może z 1-2% mi usunęli.
A sadzisz ze strony typu ytmonster dadza coś? Warto sie w to bawic?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: PPI i filmy na youtubie - Mariuszeek - 02-05-2017 09:33

Troszkę mogą pomóc przy wypozycjonowaniu Smile


RE: PPI i filmy na youtubie - paweleke - 02-05-2017 10:02

Film stał przez 10 h... dziś dodałem opis + link do fanpage'a i ban po 30 minutach.... Co ja robie zle -.-


RE: PPI i filmy na youtubie - flown - 02-05-2017 10:08

(02-05-2017 10:02)paweleke napisał(a):  Film stał przez 10 h... dziś dodałem opis + link do fanpage'a i ban po 30 minutach.... Co ja robie zle -.-

Tak jak już ktoś nadmienił zapewne rzucasz sie na zbyt oblegane nisze i konkurencja Cie zgłasza. Ogarnij sobie na początek jakąś niszę mającą 1 - 10 tys wyszukań w google i pod nią zrób film na youtube. Jak na takiej dostaniesz bana to już chyba tylko wina zbyt świeżego konta na YouTube.
Poza tym polecam kilka serwisów do promocji wideo Smile :
- addmefast (polecam do like pod filmami)
- ytmonster (wyświetlenia)
- utubehits (komentarze)


RE: PPI i filmy na youtubie - paweleke - 02-05-2017 10:15

(02-05-2017 10:08)flown napisał(a):  
(02-05-2017 10:02)paweleke napisał(a):  Film stał przez 10 h... dziś dodałem opis + link do fanpage'a i ban po 30 minutach.... Co ja robie zle -.-

Tak jak już ktoś nadmienił zapewne rzucasz sie na zbyt oblegane nisze i konkurencja Cie zgłasza. Ogarnij sobie na początek jakąś niszę mającą 1 - 10 tys wyszukań w google i pod nią zrób film na youtube. Jak na takiej dostaniesz bana to już chyba tylko wina zbyt świeżego konta na YouTube.
Poza tym polecam kilka serwisów do promocji wideo Smile :
- addmefast (polecam do like pod filmami)
- ytmonster (wyświetlenia)
- utubehits (komentarze)

Wlasnie skonczylem robic "generator coinsow i gemow do Idle Heroes" niby tez oblegane ale teraz jest film po 1 moj i "moze dzialac" Tongue. Moze tym razem sie uda
PS- https://www.youtube.com/watch?v=Sdimk4kgFjQ
Czy powinienem w opisie dodac link do bloga?


RE: PPI i filmy na youtubie - kozzaq - 02-05-2017 18:43

odpuść jakiekolwiek generatory coinsow, euro na steam itp to yt usuwa randomowo i jesli chcesz zrobic masowy spam filmami na yt to odpada automatycznie, hacki i cheaty tez nie sa wskazane, downloady gier+ ewentualne crack - na ten moment najlepiej


RE: PPI i filmy na youtubie - paweleke - 02-05-2017 18:45

(02-05-2017 18:43)kozzaq napisał(a):  odpuść jakiekolwiek generatory coinsow, euro na steam itp to yt usuwa randomowo i jesli chcesz zrobic masowy spam filmami na yt to odpada automatycznie, hacki i cheaty tez nie sa wskazane, downloady gier+ ewentualne crack - na ten moment najlepiej
Moge ci zadac pare pytan pw?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: PPI i filmy na youtubie - Snaggy - 03-05-2017 02:03

(02-05-2017 18:43)kozzaq napisał(a):  odpuść jakiekolwiek generatory coinsow, euro na steam itp to yt usuwa randomowo i jesli chcesz zrobic masowy spam filmami na yt to odpada automatycznie, hacki i cheaty tez nie sa wskazane, downloady gier+ ewentualne crack - na ten moment najlepiej
Upload masowy na YouTube, jeśli chodzi o hacki jest łatwy jeśli dobrze do tego podejdziesz, jak dostanę się do kompa to wyślę link do konta gdzie wszystko gra i można wziąć przykład. Smile

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka