Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! (/Temat-KRANIK-claimers-io-BEZ-OGRANICZENIA-CZASU-PLACI-146811)

Strony: 1 2 3 4


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - brombor - 29-04-2017 19:16

Druga wypłata w portfelu You just received 0.00011 BTC (worth zł0.58 PLN) from ...

Może nie zliczyło Ci, bo wpadło do "invalid". Nie potrafie powiedzieć, co to oznacza i dlaczego tak to sie zlicza.

Sam mam dziś przeklikane 1666, z czego 1303 zaliczone jako poprawne i za to mam zapłacone...


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Andzej - 29-04-2017 19:31

No już wszystko ok po prostu mi sie cos zbugowało i wszysystkich nie zaliczyło (ale w "invald" ich też nie bylo) Smile


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Andzej - 30-04-2017 07:12

Wczoraj doszedłem do bonusu +5 a dzisiaj i od nowa 0 Smile. Mi chyba już tych captch wystarczy Smile


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - brombor - 30-04-2017 07:18

po całym dniu nastpuje reset i zbieramy od nowa.
ja wczoraj uzbierałem 29tys sat, z czego 21tys juz w portfelu.

i dzis znowu bonus od nowa trzeba naklikac


edit.
jeden z refow dzis juz 350 kapci zrobionych. ladnie


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - patrolpxd - 30-04-2017 12:30

(30-04-2017 07:18)brombor napisał(a):  edit.
jeden z refow dzis juz 350 kapci zrobionych. ladnie

To ja ^^ z ciekawości- ile dostajesz za np 100 kapci zrobionych przez refa?


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - bartek21 - 30-04-2017 13:28

Zarejestrowany z refa ^^


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - brombor - 30-04-2017 14:05

Witam na pokładzie Smile

z refów jest 15% ich wyklikania + 1% za każdego refa, który zrobi 200+ kapci w dany dzień.

Na chwilę obecną z poleconych mam około 500SAT, ale nie dla zysku zakładam tematy, bo są to malutkie kwoty.
Bardziej chcę szerzyć różne płacące kraniki, bo poświęcając temu chwile można wyklikać sobie spokojnie stówke co miesiąc


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - patrolpxd - 01-05-2017 18:32

Mini poradnik- moje uwagi podczas klikania w tym serwisie!

Jeśli faktycznie chcecie zarobić na tym kraniku to polecam wam zastosować tą taktykę:
1. Ściągamy Opere
2. Wchodzimy ustawienia -> przeglądarka -> szukamy "włącz skróty zaawansowane" po czym zaznaczamy je
3. Wchodzimy na claimers.io
4. Logujemy się i klikamy "Speed Claim"
5. Włączamy nową kartę i powtarzamy kroki 3. i 4.
6. Rozwiązujemy kapcie przy czym po rozwiązaniu na jednej stronie przechodzimy na następną skrótem klawiszowym (ważne abyście mieli karty obok siebie, ponieważ klikając 1 i 2 na klawiaturze przełączacie się miedzy stronami sąsiadującymi)


Z moich obserwacji warto jest pomijać kapcie wielokrotnego wyboru (tracimy ważny czas) no i obrysowywanie znaków najczęscięj facepalm

Życzę wszystkim na duże zyski Huh Btw Strona płaci wczoraj wypłacone pierwsze 10k satoshi wieć ogólnie polecam Tongue


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - KontrolC - 01-05-2017 18:46

Lepsze to niż BitCaptcher?


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - pilonek - 02-05-2017 00:19

× IMPORTANT: We are doing some maintenance on the site. Claims will be disabled in the meantime. Won't last too long.