Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora (/Temat-Szukam-mentora-146803)



Szukam mentora - Patrick1232s - 28-04-2017 20:23

Witajcie wszyscy użytkownicy tego zacnego forum. Tematem zarabiania w internecie interesuje się już od jakiegoś czasu, aczkolwiek dopiero dzisiaj trafiłem na to wspaniałe forum. Jestem świerzakiem w temacie zarabiania w internecie (buxy, satoshi) i szukam kogoś kto będzie w stanie nauczyć mnie ciekawych i przede wszystkim skutecznych metod zarabiania w sieci ponieważ obecne dają niewspółmierne pieniądze do poświęconego czasu. Jesteś osobą doświadczoną w internetowym zarabianiu? Napisz do mnie i podziel się swoją wiedzą. Szybko się uczę, odpłacę się refami oraz częścią zysku które dzięki Twojej pomocy uda mi się wypracować. Od razu zaznaczam że póki co nie mam własnego kapitału, aczkolwiek jeśli uda mi się go zrobić chętnie zainwestuje w internecie byśmy zyskali jeszcze więcej. Zainteresowanych bycia moim mentorem proszę o wiadomość PW lub dodaj post tutaj a napiszę do Ciebie ja


RE: Szukam mentora - Patrick1232s - 29-04-2017 01:00

Głupio tak dodawać post pod postem, ale stwierdziłem że tak będzie najłatwiej. szukam mentora w sprawach PPI Premium sub/sms i innych nie wymagających (lub wymagających minimalnego) wkładu finansowego. Jestem w stanie pracować długo i ciężko byle by efekty były wymierne. Jesteś w stanie mi pomóc, napisz PW. Dziękuje


RE: Szukam mentora - Mariuszeek - 29-04-2017 10:18

Nie wiem czy zarabianie w internecie jest dla Ciebie... Poczytaj dzienniki pracy, tam się dużo dowiesz. Zajrzyj do odpowiednich działów z metod zarobku, w których chcesz działać. Jest na forum kilku mentorów, wystarczy do nich napisać. To ty powinieneś do nich napisać, nie oni do Ciebie.


Szukam mentora - Majka - 29-04-2017 10:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.