Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wiadomość email od Lockerz( problem z logowaniem) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Wiadomość email od Lockerz( problem z logowaniem) (/Temat-Wiadomosc-email-od-Lockerz-problem-z-logowaniem-1468)



Wiadomość email od Lockerz( problem z logowaniem) - tancerz7 - 05-02-2010 18:06

Napisalem do Lockerz bo nie moglem już poprostu czekać... odpisali mi tak

Hey!

Some members are experiencing login issues where they are getting a
"Wrong e-mail" message despite having a working account. Also, if you
try to reset your password, the link will be broken and will not work.

We're aware of the login issue and it is a problem that we are working
on as we speak...err, type.

We appreciate your patience as we fix this.

Best,
The Lockerz Crew

-- Lockerz Support Pittsburgh, PA 15222 [email protected] http://www.lockerz.com


PL
ogólnie tak: niektórzy użytkownicy mieli problem z zalogowaniem siępokazuje im się "wrong email", a link resetujący hasło nie działa.

W każdym bądź razie, bądźcie cierpliwi i czekajcie Smile Już nad tym pracują... Tongue


RE: Wiadomość email od Lockerz( problem z logowaniem) - dawid1987gumis - 08-02-2010 19:55

Witam, przeczytałem wiele wątków na tym forum na ten temat, jednak moja sytuacja wygląda nieco inaczej:

Wczoraj koło 14 zalogowałem sie normalnie, a następnie wylogowałem. Kiedy po jakimś kwadransie chciałem sie zalogować wyskoczyło, że zły adres e-mail.
Dałem przypomnij hasło: nie ma takiego e-maila w systemie.
Dałem wyślij zaproszenie i doszło mi.... very funny.
Konto miałem tylko jedno - uczciwie ciułałem punkty miałem ich już 803 do wczoraj włącznie. Napisałem e-maile (chyba z 5) do supportu i za każdym razem odpisali, zebym wyczyścił ciacha i sprobował ponownie. Robiłem tak i recznie usuwałem - nic. Inna przeglądarką (ff, IE, Chrome) nic.
Żeby było smieszniej dostałem tez e-maila, że moja koszulka jest gotowa do wysłania i żebym na koncie sprawdził dane... ciekawe jak ;/


RE: Wiadomość email od Lockerz( problem z logowaniem) - rubik - 08-02-2010 20:25

Lockerz - czy im na nas zależy ???

hehe dobre ;p, fajną dali Ci radę,
prawdę mówiąc zapewne mało ich to obchodzi xD za 800 ptz masz iPod'a 64 Gb

im mniej nagród wyślą tym dla nich lepiej

BTW: jest tu ktoś z LAB ??