Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress - brak index.html - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wordpress - brak index.html (/Temat-Wordpress-brak-index-html-146799)

Strony: 1 2


RE: Wordpress - brak index.html - MrdawidelPl - 29-04-2017 23:15

Popieram aby zrobić kopie plików, bo naprawdę może pójść coś nie po myśli i może być potem problem.


RE: Wordpress - brak index.html - P1T3K - 30-04-2017 11:39

Dziękuje wszystkim za rady, na chwilę obecną nic nie kombinuję z plikami. Ewentualnie przeglądam tylko co gdzie się chowa Lol
A jeszcze zadam takie pytanie od razu... Kiedyś zastanawiałem się nad hostingiem w hekko, wybrałem opcję 14 dni za darmo na testy i już na początku były problemy. Chciałem wgrać motyw, lecz wywalało błąd, że nie mam uprawnień, choć byłem adminem i pisało, że "mam uprawnienia". Wgrywanie ręczne z Direct Admin tylko przeszło. Ale nie mogłem dodawać zdjęć ani zmienić logo strony z panelu WP. Zacząłem zmieniać wartość CHMOD na 755 chyba, już nie pamiętam. Ale pytanie brzmi, jak sobie poradzić z brakiem uprawnień?
Jeśli coś źle piszę, to wybaczcie Jerk


RE: Wordpress - brak index.html - precell - 30-04-2017 20:51

Pokaż na PW co tam masz, coś poradzimy.


RE: Wordpress - brak index.html - peterus92 - 06-06-2017 22:01

W Indexie się niczego nie dodaje "SILENCE IS GOLDEN"
A jak chcesz modyfikować szablon czy wtyczkę to masz od tego child theme mój drogi Tongue
Wrzucasz tam wszystko co chcesz aby wp widziało jako do "zastąpienia"
Header.php footer.php style.css function.php - zajebisty pliczek odpowiedzialny za modyfikacje w locie zastepuje kod wtyczek i skórek lub dodaje im nowe funkcje


RE: Wordpress - brak index.html - precell - 06-06-2017 22:38

(06-06-2017 22:01)peterus92 napisał(a):  W Indexie się niczego nie dodaje "SILENCE IS GOLDEN"
A jak chcesz modyfikować szablon czy wtyczkę to masz od tego child theme mój drogi Tongue
Wrzucasz tam wszystko co chcesz aby wp widziało jako do "zastąpienia"
Header.php fotter.php custom.css function.php - zajebisty pliczek odpowiedzialny za modyfikacje w locie zastepuje kod wtyczek i skórek lub dodaje im nowe funkcje


Nie fotter.php tylko footer.php. Z custom.css też się nie spotkałem, w motywach potomnych jest to zazwyczaj style.css.

Do tego motywy potomne nie działają z każdym motywem, rzadko się zdarza ale jednak.

W function.php nie zalecam grzebać początkującym, łatwo coś spie.... ;-)


RE: Wordpress - brak index.html - peterus92 - 07-06-2017 14:19

(06-06-2017 22:38)precell napisał(a):  Nie fotter.php tylko footer.php. Z custom.css też się nie spotkałem, w motywach potomnych jest to zazwyczaj style.css.

Do tego motywy potomne nie działają z każdym motywem, rzadko się zdarza ale jednak.

W function.php nie zalecam grzebać początkującym, łatwo coś spie.... ;-)

Na dzień dzisiejszy wymagane jest aby skórka miała wsparcie motywu potomnego a jak nie ma to można zrobić samemu co do fotter xD już poprawiłem... oj tam literówka Tongue
Co do nazwy pliku css nie ma różnicy, nie zaobserwowałem niedogodności. Ale zamiast bawić się w modyfikowanie potomka lepiej zainstalowac wtyczkę Simple Custom CSS and JS
Ano a przed modyfikacją function.php wypada zrobić kopie Big Grin