Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress - brak index.html - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wordpress - brak index.html (/Temat-Wordpress-brak-index-html-146799)

Strony: 1 2


Wordpress - brak index.html - P1T3K - 28-04-2017 19:25

Witam, mam pytanie, ponieważ nie umiem sobie poradzić Sad
Otóż mam własną stronkę i Direct Admin. Wordpressa musiałem instalować ręcznie. Motyw też wrzuciłem ręcznie, następnie usunąłem indext.html, który był w folderze public od początku. Zacząłem sobie śmigać stronkę, wszystko ładnie, pięknie. Chciałem dodać meta z google by szybciej ją indeksowało, o ile dobrze pamietam, to w index.html dodawałem sobie to i było git (na wcześniejszych stronach). A teraz lipa, bo go nie mam Lol
Po dodaniu pliku index.html - stronka znika i jest biała. Patrzyłem na index.php i inne pliki, czy może tam jest cała strona, ale nie znalazłem. Dodam, że od niedawna bawię się w wordpressa i jestem zielony, będę wdzięczny, jeśli ktoś wie co zrobić.


RE: Wordpress - brak index.html - precell - 28-04-2017 20:06

Na WP nie ma index.html w katalogu głównym, masz tam index.php. To samo w szablonie.


RE: Wordpress - brak index.html - P1T3K - 28-04-2017 20:16

(28-04-2017 20:06)precell napisał(a):  Na WP nie ma index.html w katalogu głównym, masz tam index.php. To samo w szablonie.

Brawo ja facepalm
A możesz mi wytłumaczyć, czy da się zobaczyć cały kod strony i podstron?
By było <head> coś tam coś, <meta> itd? O ile jest takie coś na WP. I w jakich plikach, bo index.php mam jakiś krótki kod i nic więcej.
Musiałem coś pomylić, bo wiem, że robiłem stronę i w index.html mi się wszystko zapisywało. Miałem tam podstrony, stronę główną itd. Chyba na hostinger - którego przy okazji nie polecam.


RE: Wordpress - brak index.html - rachman - 28-04-2017 20:20

Nie używam WP ale tam część z nagłówkami strony nazywała się chyba header.php Wink


RE: Wordpress - brak index.html - P1T3K - 28-04-2017 20:33

(28-04-2017 20:20)rachman napisał(a):  Nie używam WP ale tam część z nagłówkami strony nazywała się chyba header.php Wink

OK, już wszystko gra, dzięki Panowie!


RE: Wordpress - brak index.html - precell - 29-04-2017 06:18

Tylko takie pytanie, po co to robisz grzebiąc w plikach? ;-) WP jest na tyle fajny, że takie rzeczy robisz w panelu. WordPress seo by Yoast i jedziesz z tematem :-)


RE: Wordpress - brak index.html - P1T3K - 29-04-2017 10:10

(29-04-2017 06:18)precell napisał(a):  Tylko takie pytanie, po co to robisz grzebiąc w plikach? ;-) WP jest na tyle fajny, że takie rzeczy robisz w panelu. WordPress seo by Yoast i jedziesz z tematem :-)

Pobrałem już tą i inną wtyczkę Lol
A grzebiąc w plikach, czegoś się nauczę, gdybym szukać miał znów coś na przyszłość.


RE: Wordpress - brak index.html - precell - 29-04-2017 13:14

Nie polecam używać kilku wtyczek do tego samego.

Chcesz się nauczyć, to postaw sobie stronkę w html i się ucz :-)


RE: Wordpress - brak index.html - rachman - 29-04-2017 18:49

Niech grzebie, jak coś spier... to będzie miał motywację większą Wink Jak uczyć się to najlepiej na błędach Wink
A poważniej - jak grzebiesz w plikach to rób sobie wpierwej kopię pliku jakby coś poszło nie tak Wink


RE: Wordpress - brak index.html - precell - 29-04-2017 22:02

(29-04-2017 18:49)rachman napisał(a):  Niech grzebie, jak coś spier... to będzie miał motywację większą Wink Jak uczyć się to najlepiej na błędach Wink
A poważniej - jak grzebiesz w plikach to rób sobie wpierwej kopię pliku jakby coś poszło nie tak Wink

Albo niech zrobi sobie moty potomny ;-)