Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
USI-TECH.INFO .::. 1% dziennie .::.. 140% .::. Naliczenia w BTC! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: USI-TECH.INFO .::. 1% dziennie .::.. 140% .::. Naliczenia w BTC! (/Temat-USI-TECH-INFO-1-dziennie-140-Naliczenia-w-BTC-146798)

Strony: 1 2 3


RE: USI-TECH.INFO .::. 1% dziennie .::.. 140% .::. Naliczenia w BTC! - trio - 07-11-2017 21:11

Ok, dzieki @HerossiK

Czyli wedlug ciebie legalna i obiecujaca firma czy raczej dobrze zrobione ponzi ?


RE: USI-TECH.INFO .::. 1% dziennie .::.. 140% .::. Naliczenia w BTC! - HerossiK - 08-11-2017 20:14

Ciężko mi to ocenić.
Jednak mało które ponzi z takim % zwrotu wytrzymuje tyle czasu.
Niektórzy z programu w ciągu tygodnia wyciągają po kilka bitcoinów a mało który program może sobie na takie coś pozwolić.
W dodatku fundusze zebrane na kryptowalutę powinny wystarczyć na kolejny rok działalności co najmniej Smile


RE: USI-TECH.INFO .::. 1% dziennie .::.. 140% .::. Naliczenia w BTC! - Grando - 21-11-2017 16:28

Scam aż trzeszczy - analiza fundamentalna z recenzją http://ebizpro.pl/usi-tech-analiza-recenzja/


RE: USI-TECH.INFO .::. 1% dziennie .::.. 140% .::. Naliczenia w BTC! - Cna - 23-11-2017 22:02

Hej czy ktos mial podobna sytuacje? Przelalam z bitmarketu kase na usi tech. Na usi techu pokazuje ze kasa jest w my wallet ale dalej nie mam zakupionych paczek... W zakladce package status mam No matching records found.


USI-TECH.INFO .::. 1% dziennie .::.. 140% .::. Naliczenia w BTC! - Hybrid1990 - 17-03-2020 18:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.