Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy jakieś "większe" grosze :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiamy jakieś "większe" grosze :) (/Temat-Zarabiamy-jakies-wieksze-grosze-146778)

Strony: 1 2 3


Zarabiamy jakieś "większe" grosze :) - Rusek95 - 27-04-2017 19:42

Cześć wszystkim. Mam na imię Damian lat 22 Smile Zarabianiem w internecie trochę się już interesuje, ale zawszę brakło mi jakiegoś impulsu Wink

Tydzień temu zacząłem działać na różnych serwisach bez inwestycyjnych buxy, ankiety Wink Tak na początek żeby zaznajomić się z tym tematem Wink

Na razie moja sytuacja wygląda następująco :

Clixsense ~ 8$
StudentsWatch ~ 4$
Opinie.pl ~ 1$

Razem ~ 15$ = 58zł

Nie poświęcam na to dużo czasu więc myśle że wynik nie jest zły Smile

Do tego wczoraj wrzuciłem 10 $ na jeden hyhip żeby go sprawdzić czy jest wypłacalny i jak to w ogóle wygląda ( Bo to mój pierwszy taki program )

Ogólnie rzecz biorąc wyznaczyłem sobie cel : Ciągły rozwój a do tego 2000zł do końca lipca zobaczymy jak mi pójdzie Wink


Pozdrawiam Rusek95


RE: Zarabiamy jakieś grosze :) - pixel21 - 27-04-2017 19:49

Ciężko będzie z samych ankiet i buxów.
Ale powodzenia mimo wszystko. Na moje lepiej byłoby mniejszy cel powiedzmy 500 zł.
Ale moja sugestia tylko. GL Smile


RE: Zarabiamy jakieś grosze :) - Rusek95 - 27-04-2017 19:51

Dzięki, ale w programy inwestycyjne bd wkładał swoją kase Wink


RE: Zarabiamy jakieś grosze :) - MrocznyKILL - 27-04-2017 20:17

Klasyczny początek. Nie poddawaj się a będzie ok. Pamiętaj jak znajdziesz zyskowniejsze metody nie rezygnuj z Buxów tylko pomyśl jak je "podpiąć"pod zyskowniejsze metody. Powodzenia.


RE: Zarabiamy jakieś grosze :) - Rusek95 - 27-04-2017 21:01

Wiem Wiem. Na razie chce je do końca ogarnąć i kilku poleconych w weekend bd załatwiał Wink A ankiety to już dla zabicia czasu bo nie muszę nic klikać, jest ankieta to jest nie ma to trudno Wink

Dzięki za dobre słowo na początek Wink

PS. Aha i jeszcze jedno ja na razie nie zamierzam wypłacać żadnej kasy tylko ciągła reinwestycja Wink I chcę dążyć do zysku pasywnego ale to już w majówke będę kombinował Smile


RE: Zarabiamy jakieś grosze :) - Rusek95 - 28-04-2017 22:11

Witam wszystkich Smile Dzisiaj zacząłem promować Fanpage na FB Smile A, że w normalnej pracy trochę dłużej mi zeszło to na inne czynności brakło czasu. A po za tym i tak w weekend buxy i ankiety zwalniają więc i tak nic nie było do roboty Smile Zleciłem jeszcze wypłate z clixsense, i pewnie tą wypłate zainwestuje w promowanie Fanpage Smile To by było na tyle Smile

Pozdrawiam Rusek95 Smile


RE: Zarabiamy jakieś grosze :) - Rusek95 - 29-04-2017 20:51

Hej Wszystkim Smile Jak to sobota w ankietach i buxach cisza, więc tylko jakieś grosze wpadły, nad którymi nie ma co się roztrwaniać Smile Więc dzisiaj po pracy skupiłem się na tworzeniu fake kont na fb i przy okazji promocje Fan Page Smile I już widać pierwsze efektySmile Do tego kończe pierwszą cześć poradnika dla moich poleconych dot. buxa. A jutro biorę się za kolejną cześć. I to by było na tyle jeśli chodzi o dzisiejsze postępy. Na razie szykuje fundamenty pod coś większego Wink Majówka zapowiada się pracowicie tym bardziej, że dopiero w czw do normalnej pracy, więc będę mial czas, żeby normalnie popracować w internecie Smile Miłej majówki wszystkim życzę !!! Smile

Pozdrawiam Rusek95


RE: Zarabiamy jakieś grosze :) - Rusek95 - 01-05-2017 10:17

Sobota i Niedziela wyglądały tak samo, czyli spam na fb plus fake konta na fb Smile Coś się zaczyna ruszać Smile
Test dla jednego hyipa wyszedł, więc dzisiaj wrzucam 50$ na niego Wink Jest poniedziałek więc mam nadzieję, że buxy się obudzą z weekendowego snu Smile A plan na dzisiaj to kolejna cześć poradnika plus ogarnięcie kilku kont na fb plus ogarnięcie kilku poleconych Smile


Dzisiaj zarobione : 3$, a dopiero 11godzina Smile

Pozdrawiam
Rusek95


RE: Zarabiamy jakieś grosze :) - Rusek95 - 02-05-2017 15:08

Cześć wszystkim, nie wiem czy ktoś to czyta, ale mnie motywuje ten dziennik Smile

Więc sprawy wyglądają następująco:
Na buxach kilka ankiet, ogólnie razem z wczorajszym zarobkiem około 5$.

Myślałem, że w majówke będę miał więcej czasu, ale niestety się myliłem, co chwile mi coś wyskakuje.

Więc jeszcze wczoraj i dzisiaj skupiam się na rozwijanie FP i fake kontach na FB ( Mam już 3 gdzie ilość znajomych to odpowiednio 300, 200, 100 i do tego około 15 grup na każdym koncie, a dąże do tego żeby mieć takich kont 20 i na każdym +500 znajomych i 30 grup, ale na to trzeba poświęcić troche czasu, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku Smile

Aha i do tego 40$ zainwestowałem w hyipa i czekam na wypłate z buxa 10$ gdzie też to pójdzie w hyipa Smile
Pozdrawiam Rusek95


RE: Zarabiamy jakieś grosze :) - ebooks4free.pl - 02-05-2017 15:26

(02-05-2017 15:08)Rusek95 napisał(a):  Cześć wszystkim, nie wiem czy ktoś to czyta, ale mnie motywuje ten dziennik Smile

Więc sprawy wyglądają następująco:
Na buxach kilka ankiet, ogólnie razem z wczorajszym zarobkiem około 5$.

Myślałem, że w majówke będę miał więcej czasu, ale niestety się myliłem, co chwile mi coś wyskakuje.

Więc jeszcze wczoraj i dzisiaj skupiam się na rozwijanie FP i fake kontach na FB ( Mam już 3 gdzie ilość znajomych to odpowiednio 300, 200, 100 i do tego około 15 grup na każdym koncie, a dąże do tego żeby mieć takich kont 20 i na każdym +500 znajomych i 30 grup, ale na to trzeba poświęcić troche czasu, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku Smile

Aha i do tego 40$ zainwestowałem w hyipa i czekam na wypłate z buxa 10$ gdzie też to pójdzie w hyipa Smile
Pozdrawiam Rusek95
W jakiego HYIP'a wszedłeś ?