Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz (/Temat-Dziennik-totalnego-amatora-kochamkesz-146771)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - vegter - 10-05-2017 22:01

Jeśli tak czujesz, to może rzeczywiście lepiej Wink
Zatem życzę stabilnego, bez wyskoków, ale też i nie podnoszącego ciśnienia zarobku Big Grin


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - kochamkesz - 12-05-2017 17:21

Dziś zaksięgowany pierwszy kesz z MYPAY Huh

Również jestem zadowolony z efektów pozycjonowania swojej strony pod premium SMS. Pozycjonowane frazy są w pierwszej trójce - od dołu Big Grin ( oczywiście na pierwszej stronie ). Lecimy do TOP 1 i może kiedyś jakiś lead wpadnie Jerk2

Póki co :

Saldo MyPay : 6,44zł
Saldo główne : 40,60zł


Czołem impreza


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - Makaron325 - 12-05-2017 19:34

Super! Dajesz dalej!


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - wsite - 13-05-2017 21:28

Trzymam kciuki za duże zarobki Smile ładnie Ci idzie Smile


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - Muraszczyk - 14-05-2017 14:48

Masz jeszcze sporo czasu, cel jak najbardziej w zasięgu ręki Smile

Strona pod smsy bh/wh?

Powodzenia


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - kochamkesz - 21-05-2017 18:59

Stronę na ten moment odpuszczam. Po przeanalizowaniu - nie trafiłem w niszę Angry

Na ten moment skupiam się na mypay.

Na ten moment zarobiłem i wypłaciłem z serwisu 60,31zl Huh

Niby nic ale każdy grosz ciesz Lol

Saldo główne : 80,31zl

Do następnego impreza

PS. jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś się w serwisie MYPAY, a zamierzasz to zrobić to proszę o skorzystanie z mojego reflinka:

http://www.myearn.com/?ref=318207&subid=

Ty nic nie stracisz, a ja zyskam dzięki Tobie kilka groszy Wink


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - kochamkesz - 04-06-2017 19:39

Odświeżamy Jerk2

Na ten moment na MYPAY zarobione ok 110zł

Zbytnio do tego nie przykładam się ostatnio = braku czasu Rolleyes

Mam pytanie do WAS w sprawie płatnych skracaczy url, który serwis jest najbardziej opłacalny ?

Saldo główne : 130,31zł






PS. jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś się w serwisie MYPAY, a zamierzasz to zrobić to proszę o skorzystanie z mojego reflinka:

http://www.myearn.com/?ref=318207&subid=

Ty nic nie stracisz, a ja zyskam dzięki Tobie kilka groszy Wink


Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - tomek7912 - 04-06-2017 21:16

Chyba adf.ly i sh.st. Może znajdziesz jakieś lepiej płacące, ale lepiej korzystać z tych dwóch, ewentualnie coinurl (płacą w btc).


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - kochamkesz - 25-07-2017 11:45

Joł men mada faka ! Huh

Troszkę odświeżamy 2

Jeżeli chodzi o mypay to w miesiącu czerwiec chyba od 10 do końca miesiąca łącznie z bonusami zarobiłem coś ok 450zł - złapałem takiego lenia, że od początku lipca nic nie klikałem, mimo że chyba ostatnio są jakieś ciekawe akcje Sad Ciężko z czasem aby znaleźć te 2h dziennie no i jakiego lenia mam....

Założyłem konto pewnej "damy" na fb. To znaczy konto wisiało od stycznia tego roku jednak nie miałem wtedy pomysłu. Szybkie dostosowanie profilu i mam już ponad 1000 napaleńców z Polski ( ani jednego araba bądź fejkowego konta Tongue staram się nie iść na ilość, a jakość ) Póki co dodaję jakieś posty, pisze z napaleńcami i nie ma problemu z weryfikacją Huh Raz był przypał bo opublikowałem post z nagimi treściami i fb wychwycił to po ok 2tyg i musiałem skasować ale konta nie zbanowali impreza

Nie wiem jak to zmonetyzuję, póki co lecę do 5k bez napinki Lol

Postanowiłem też wpłacić 30zł na sts i spróbować nie przegrać beka

To tyle ! Do następnego !