Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL (/Temat-HilltopAds-PopUnder-bannery-wysokie-stawki-dla-PL-146736)

Strony: 1 2


HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - lukasz1950 - 26-04-2017 15:05

Siema, ostatnio szukałem alternatyw dla obecnie słabo płacących PopAds/Adsterry/PropellerAds itd. i oto wchodzi on, cały na biało Tongue

HilltopAds to sieć reklamowa taka sama jak wyżej wymienione, jedynie mniej popularna. Poniżej prezentuje stawki za wyświetlenia reklamy typu popunder i ruchu ponad 95% PL.
[Obrazek: AX9HjyZ.png]

Minimum do wypłaty: $50
Wypłaty są realizowane co tydzień.
Wiele metod wypłaty swoich środków z konta: Przelew bankowy (od $1000), Paxum ($50), ePayService ($50), Webmoney ($50), ePayments ($50), Payoneer ($50), Bitcoin ($50). Nie są to jednak wszystkie dostępne metody płatności.
Po utworzeniu konta na ich stronie zostaje Wam przydzielony account manager - wystarczy do niego napisać na skype (z tego co pamiętam to mnie dodał pierwszy zaraz po zaakceptowaniu strony), a doda Wam do konta możliwość wypłaty np. na PayPal.

Dostępne formy reklamy to:
  • Desktop banners 300x250 - NTVA, NTVB, NTVC, invideo, bottom banners.
  • Mobile banners 300x250 - header,footer,middle
  • Desktop popunder
  • Mobile popunder
  • IM (Instant Messenger)
Popundery są z tych Anti Ad-block Smile


Reflink:
https://hilltopads.com/?ref=10170
Czysty link: https://hilltopads.com/


RE: HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - musicfan - 27-04-2017 19:02

próg trochę za wysoki dla stron z mniejszym ruchem aby rok zbierali na wypłatę Tongue


RE: HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - Wegen - 03-06-2017 20:10

Może spróbuje, wydaje się całkiem spoko Big Grin


RE: HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - antykt - 03-06-2017 21:27

jakie stawki za wyświetlenia


RE: HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - NightWing - 05-06-2017 19:44

(26-04-2017 15:05)lukasz1950 napisał(a):  Siema, ostatnio szukałem alternatyw dla obecnie słabo płacących PopAds/Adsterry/PropellerAds itd. i oto wchodzi on, cały na biało Tongue

HilltopAds to sieć reklamowa taka sama jak wyżej wymienione, jedynie mniej popularna. Poniżej prezentuje stawki za wyświetlenia reklamy typu popunder i ruchu ponad 95% PL.
[Obrazek: AX9HjyZ.png]

Minimum do wypłaty: $50
Wypłaty są realizowane co tydzień.
Wiele metod wypłaty swoich środków z konta: Przelew bankowy (od $1000), Paxum ($50), ePayService ($50), Webmoney ($50), ePayments ($50), Payoneer ($50), Bitcoin ($50). Nie są to jednak wszystkie dostępne metody płatności.
Po utworzeniu konta na ich stronie zostaje Wam przydzielony account manager - wystarczy do niego napisać na skype (z tego co pamiętam to mnie dodał pierwszy zaraz po zaakceptowaniu strony), a doda Wam do konta możliwość wypłaty np. na PayPal.

Dostępne formy reklamy to:
  • Desktop banners 300x250 - NTVA, NTVB, NTVC, invideo, bottom banners.
  • Mobile banners 300x250 - header,footer,middle
  • Desktop popunder
  • Mobile popunder
  • IM (Instant Messenger)
Popundery są z tych Anti Ad-block Smile

Dowód wypłaty:
[Obrazek: TZYw50w.png]

Reflink:
https://hilltopads.com/?ref=10170
Czysty link: https://hilltopads.com/

Coś ściemniasz bo mi nie chcą dodać PayPala Wink.


RE: HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - lukasz1950 - 06-06-2017 15:34

(05-06-2017 19:44)NightWing napisał(a):  Coś ściemniasz bo mi nie chcą dodać PayPala Wink.
Boli mnie jak ktoś mnie oskarża o oszustwo Undecided
[Obrazek: 6rOSh5B.png]


RE: HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - makecash - 07-06-2017 01:13

halo autorze lub ktos inny mozesz/cie wrzucic ssa ze statami tylko polski ruch ?


RE: HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - Szalony - 07-06-2017 10:02

napisałem do niego na skypa ale 0 odzewu..


RE: HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - lukasz1950 - 08-06-2017 21:07

(07-06-2017 01:13)makecash napisał(a):  halo autorze lub ktos inny mozesz/cie wrzucic ssa ze statami tylko polski ruch ?
ss ze statami w temacie to głównie polski ruch, ale jest już stary i nie mam pojęcia czy odzwierciedla aktualne stawki

(07-06-2017 10:02)Szalony napisał(a):  napisałem do niego na skypa ale 0 odzewu..
Nie wiem jak to tam teraz wygląda, bo nie korzystam już z żadnych reklam, ale gdy zaczynałem z nimi współpracę to Dennis sam mnie dodał na skype i odpowiadał na pytania w miarę sprawnie (czasami czekałem kilka godzin max).


RE: HilltopAds - PopUnder, bannery - wysokie stawki dla PL - antykt - 09-06-2017 16:11

mam info z suportu:
Hi Pawel

we don't work with PayPal at the moment. Can you use any other payment method?

Anna
Media Sales
nie ma wypłat na paypala