Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze do wolności finansowej ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze do wolności finansowej ;) (/Temat-W-drodze-do-wolnosci-finansowej-146725)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 02-06-2017 09:59

Tak ciężko porównać, bo zupełnie inne światy Smile Ale jak zobaczysz, że zarabiam więcej to w nerwach rozkminisz coś więcej niż teraz robisz Smile Oby Big Grin


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - tomek7912 - 03-06-2017 21:07

Te blogi ppi pod jaką tematyke są? I pozycjonujesz je jakoś?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - adamcio99922 - 04-06-2017 10:12

@[NeedDolar] Dawaj Kuba podsumowanie bo nie wiem czy dziennik zakładać żeby Cie zmotywować Jerk2


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 04-06-2017 10:48

Mówisz masz...

Witam wszystkich serdecznie Smile Kolejne podsumowanie Wink a Ty @[adamcio99922] zakładaj dziennik to za jakiś czas sobie porównamy wyniki Smile

Zacznę od PPI które zrobiło mi bardzo ładną niespodziankę. Wpadły kolejne leady, a co najważniejsze pobrania warte powyżej 1$. @[tomek7912] blogi są tworzone pod download gier, dodaje do nich filmy na YT z opisem, dorzucam jakieś wyświetlenia filmu i sub kanały, do tego jakieś pakiety SEO z seoclerks. Nie mam zbyt dużej wiedzy o pozycjonowaniu dlatego też wolę kupić jakiś pakiet i z czasem zobaczyć czy to daje efekty czy nie. Na dzień dzisiejszy to wygląda tak:

[Obrazek: ppi.png]

TheAdsTeam idzie do przodu, program po wielu zmianach, aczkolwiek to chyba nie jest mój sposób działania. Bardziej PPI mi podkręca, ponieważ jak stworze blogi itp to jest to moje i raczej nie boję się o to... Tutaj nie działała kilka dni strona i naliczeń nie mam... No i trzeba wpłacać a zdecydowanie bardziej wolę biznes gdzie mało kasy wkładam, poświęcam czas i zarabiam Smile

[Obrazek: tat.png]

Za to sprzedaż na Allegro idzie jak szalona. W poniedziałek podsumuję zarobki z Allegro, bo wszystkie zamówienia zrealizuję i bd good Smile Na dzień dzisiejszy wyliczyłem sobie z moich notatek, że średnio 50% tego co wpłacą Kupujący zostaje u mnie. Fakt do tego należy doliczyć ZUS i US, ale jest jakiś punkt zaczepienia Wink
[Obrazek: allegro.png]

Hmm sprzedaż się buja, znalazłem dość popularną niszę i lecę z tematem. W najbliższych dniach powiększę asortyment i zobaczymy efekty Smile


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - adamcio99922 - 04-06-2017 13:22

@[NeedDolar] no to muszę założyć dziennik Jerk2 żeby Cię zmotywować Big Grin

ładnie, ładnie Big Grin Ciśnij dalej mocno!


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 05-06-2017 00:25

Mała aktualizacja Smile

[Obrazek: 123.png]