Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze do wolności finansowej ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze do wolności finansowej ;) (/Temat-W-drodze-do-wolnosci-finansowej-146725)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 29-04-2017 15:25

W sumie to nie jest tajemnica, kupiłem pakiet z backlinkami na seoclerks, dokładnie ten : link

Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zarejestrowany w seoclerks to polecam, bo można kupować tam praktycznie wszystko związane z seo Big Grin

Ref
Non- ref

Seo to jest ciężka sprawa, dlatego można się posiłkować na poradnikach Vasakiego, oraz xOceanFirex a do tego dorzucić pakiet jakiś skromny za 5$ i jazda Big Grin


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 03-05-2017 13:39

Witam wszystkich Smile

Po małym odpoczynku wracam. Ostatni czas poświęciłem na relaks Smile czas wziąć się do pracy.

Obecnie mam gotowe 3 blogi, zabieram się za dodawanie do nich postów +3 filmy na YT do każdego postu.

Stan na dzień dzisiejszy:

[Obrazek: PPI.png]

Poniżej naliczenia z TheAdsTeam. Strona często mi zamula, ale z tego co sprawdziłem tylko na chromie. Za kilka dni kupuję paczkę za 10$.

[Obrazek: tat.png]

Także zabieram się do pracy Smile


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - patrolpxd - 03-05-2017 15:05

Będę obserwował i życzę powodzenia ;} Tak btw na którym świecie w plemiona pykasz? Wink


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 03-05-2017 23:33

Obecnie gram na 116 świecie Smile jeżeli masz trochę wolnego czasu to zapraszam do rozgrywki Big Grin


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - sigmasig - 04-05-2017 08:10

dobra robota, powodzenia dalej


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 06-05-2017 06:09

Witam wszystkich Smile Ostatni czas obijam się, bez wymówek. Po weekendzie jadę do rodziny, może tam uda mi się spokojnie popracować. A na razie napiszę tylko, że w najbliższych dniach wracam na pełnej, obecnie robię wszystko na pół gwizdka co moim zdaniem nie bardzo ma sens... Z fartem Smile


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - adamcio99922 - 06-05-2017 15:53

@[NeedDolar] dajesz leniu!!! Samo się nie zrobi Jerk2

Ps. Wbij na GG Smile


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - wsite - 06-05-2017 21:39

DAWAJ DAWAJ ! trzeba Cię zmotywować Smile


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - Mr Joker - 06-05-2017 21:44

(03-05-2017 23:33)NeedDolar napisał(a):  Obecnie gram na 116 świecie Smile jeżeli masz trochę wolnego czasu to zapraszam do rozgrywki Big Grin



Też gram na 116, ale dla PP. Wink Odezwij się tak na PW, tak sam nick, jak tu


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - Hoolig4n - 07-05-2017 01:36

Powodzenia, trzymam kciuki. Ja niedawno 530D E39 kupiłem Lol także da się!