Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze do wolności finansowej ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze do wolności finansowej ;) (/Temat-W-drodze-do-wolnosci-finansowej-146725)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - Sanczo96 - 28-04-2017 07:11

Powodzenia! Będę śledził postępy Smile


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - Bazor - 28-04-2017 07:32

Też jestem fanem e36, kumpel mnie ostro zaraził swoim bolidem Big Grin
Ogólnie bardzo dobrze wyglądająca linia ale tylko w coupe, wszystko co związane związane ze stance, gwintem, gt class 2 oraz felgami breyton oz musze miec Big Grin

Co do tematu, opłaca się jeszcze inwestować w TAT? Bo mam trochę odłożoną gotówkę, ale jestem nieco zrażony revszerami janusa mxrevshare oraz my24hoursincome Tongue. Kiedy programik powstał ?


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 29-04-2017 00:34

Siemanko ;D

E36 jest kozak Wink jeszcze ładnie zrobiona to już w ogóle cacy Smile

Uważam, że opłaca się zainwestować w TAT, sprawdź ten temat : Theadsteam
Obecnie wrzuciłem tam 50$, naliczenia są spoko, klikam sobie w cashlinki jak się pojawią, aczkolwiek uważam, że fajnie byłoby więcej wrzucić. Wielu użytkowników forum, którzy mają większą wiedzę ode mnie polecają program i cieszą się z zarobków.

Wczorajszy dzień nie był zbyt pracowity przez obowiązki domowe smutny

Udało się postawić 2 blogi dodatkowe pod PPI, wrzucone tam po 15 postów. Poszukam jakiejś ciekawej oferty SEO dla mojego bloga. Dobrym pomysłem będzie w przyszłości podszkolić się w SEO, aczkolwiek na razie nie będzie na to czasu. Jutro mam nadzieje, że będzie ciekawsza aktualizacja Jerk2

Dzisiaj jestem bogatszy o 0.20$ za PPI Smile

Tym akcentem zakończę dzisiejszy post i siadam sobie do pracy Smile





RE: W drodze do wolności finansowej ;) - Mariuszeek - 29-04-2017 09:16

Blogi pod ppi to jakiś blogspot czy własny hosting i domena? Smile


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 29-04-2017 09:47

Tylko i wyłącznie własna domena i hosting Smile Dzisiaj w nocy siedziałem i czytałem Twój poradnik na temat opcji binarnych, będę próbował na demo grać, zobaczę czy to w jakiś stopniu dla mnie Smile


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - Mariuszeek - 29-04-2017 10:07

Powodzenia, tylko pamiętaj, że dzisiaj weekend to potradujesz tylko na bitcoinie Tongue


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 29-04-2017 10:19

No to dzisiaj edukacja i po weekendzie próby na demo Smile


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - adamcio99922 - 29-04-2017 14:31

Wszystkich FOK za CYCA nie złapiesz Jerk2


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - NeedDolar - 29-04-2017 15:00

To to jo xd Wszystkich nie, ale wiele z nich uda się spokojnie Smile i tak siedzę w domu, szukam złotego środka dla siebie, więc warto próbować różnych rzeczy Smile może któraś będzie dla mnie Big Grin


RE: W drodze do wolności finansowej ;) - Zawik - 29-04-2017 15:09

Ciekawy dziennik, będę obserwował. Wink
Gdzie wykupiłeś pakiet seo (backlinki)?
Też posiadam stronę, lecz nie z grami a hackami, ale wypozycjonować jej nie umiem bo dla mnie seo to czarna magia Big Grin