Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KontrolC - Oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KontrolC - Oszust (/Temat-KontrolC-Oszust-146687)



KontrolC - Oszust - aressera - 24-04-2017 21:22

Zanim mod zbanuje mnie za multikonto niech zbanuje też użytkownika KontrolC. Napisałem do niego na priv, czy zamieni się ja 6 zł jemu na Paypal, a on mi 5 zł na Skrill. Ja wysłałem.oczywiście pierwszy. Po 2óch upomnieniach napisał, że nie doszła kasa do niego. Przesłałem mu screen moje Paypal, gdzie widać że.wysłałem i poprosiłem o screen jego potwierdzający, że nie doszła kasa. To odpisał, że kasa prześle, ale nie dziś, ani jutro, Że.najpierw sam się musi wymienic z kimś. Skoro nie masz się czym wymieniać to się nie wymieniaj proste. Niech inni użytkownicy uważają. Za chwilę dorzucę screeny

Screen rozmowy:


[Obrazek: Screenshot_2017-04-24-22-24-36.png]

i screen potwierdzajacy ze ja kase wyslalem:


[Obrazek: Screenshot_2017-04-24-22-25-18.png]


RE: KontrolC - Oszust - KontrolC - 24-04-2017 21:30

facepalm

Przecież nie będę wysyłał w tej sekundzie Ci kasy. Jeśli jutro nie będzie odesle tą z PP. Spokojnie - nie denerwuj się młody. To, ze masz ból dupy, to nie znaczy że masz się na wszystkich wyżywać.


RE: KontrolC - Oszust - Andzej - 24-04-2017 21:34

Jeśli się z kimś wymieniasz to powinieneś mieć kasę gotową a nie że prześlesz z tydzień


RE: KontrolC - Oszust - KontrolC - 24-04-2017 21:35

Hajs zwrócony, do zamknięcia


RE: KontrolC - Oszust - aressera - 24-04-2017 21:39

Potwierdzam kasa zwrócona, natomiast inni użytkownicy będą wiedzieć, że trzeba z Tobą, "stary", ustalać terminy przed transakcją. Tak jak napisał @andzej, jak się wymieniasz to powinieneś mieć kasę przygotowaną. Wątek do zamknięcia. Moje konto do zamknięcia, rozumiem że złamałem regulamin. Pozdrawiam


KontrolC - Oszust - Majka - 25-04-2017 07:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.