Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? (/Temat-Opcje-binarne-strategie-ryzyko-Jak-zarabiac-na-opcjach-binarnych-146683)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 26-04-2017 15:13

nieaktualne


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Joker7777 - 26-04-2017 17:09

Mam pytanko jaki zakres czasowy ustawić na wykresie (jaki przedział czasu analizować) przy nanoszeniu linii wsparcia i oporu ?


RE: Opcje binarne: strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 26-04-2017 17:14

Możesz ustawić świeczki na 1m i na ich podstawie narysować sobie wsparcia i opory. Jeśli grasz na dłuższych interwałach, możesz ustawić świeczki na np 5m i narysować to co potrzeba. I tak dalej i tak dalej. Ciekawym rozwiązaniem jest jeśli grasz na dłuższych interwałach narysowanie wsparć i oporów ze świeczek 5 minutowych i np 15 minutowych, tylko w różnych kolorach Tongue

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, więc odpowiem jeszcze trochę inaczej. Przedział czasowy, który wstawiłem w strategii na zdjęciach to około 3 godzin. Zaznaczyłem tam moim zdaniem najważniejsze miejsca. Jeśli ktoś chce może sobie zaznaczyć ostatnie opory i wsparcia, te które cena ustanowiła np. 10 minut temu. Teraz w tym poście na zdjęciu zaznaczyłem te mniej ważne, ale jednak opory i wsparcia. Dodatkowo przeciął się stochastic, to postawiłem 1$ Tongue i opcja weszła Smile Pozdro!

[Obrazek: odpowiedz.png]


RE: Opcje binarne: strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Joker7777 - 26-04-2017 17:32

A teraz pytanie jako kompletny laik. Kiedyś się interesowałem tematem opcji i wiem że opcje stawia się na określony czas. A na tym iq options na koncie demo mam możliwość ustawiania sobie wykresu, interwału świec, ilości $ jakie stawiam i czy w góre czy w dół. Natomiast ten purchase time jest stały ? Da się go zmienić ?


RE: Opcje binarne: strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 26-04-2017 17:39

Możesz sobie wybrać, czy chcesz postawić na minutę, cztery minuty itp. Ten purchase time o którym piszesz, to pokazuję ile czasu Ci zostało do postawienia opcji Tongue


RE: Opcje binarne: strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Joker7777 - 26-04-2017 17:53

Czyli np. mając ustawiony interwał świec na 1m i stosując tą strategie na jaki czas najlepiej stawiać opcje ?


RE: Opcje binarne: strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 26-04-2017 17:55

Ja stawiam najczęściej na około 4,5 minut.


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Joker7777 - 26-04-2017 18:12

Ok, i ostatnia już rzecz jakie pary walutowe polecasz do tej strategii ?


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 26-04-2017 18:14

Obojętnie mogą być pary walutowe, złoto, srebro co tam sobie tylko zachcesz, Big Grin ale trzeba uważać na dane ekonomiczne Smile PS Zapraszam do dziennika pracy! KLIK Tongue


RE: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 27-04-2017 15:35

Nieaktualne