Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Opcje binarne: strategie, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? (/Temat-Opcje-binarne-strategie-ryzyko-Jak-zarabiac-na-opcjach-binarnych-146683)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - pr3tor - 24-04-2017 23:50

świetna robota Smile


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Lerum - 25-04-2017 01:36

Bardzo ciekawy pomysł z takim poradnikiem. Widziałem Twój dziennik i byłem ciekawy, czy podzielisz się swoją wiedzą.

Będę chętnie obserwował i jak coś mi w najbliższych miesiącach wpadnie więcej na inwestycje, to się podepnę pod refa Smile


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - BuySellProfit - 25-04-2017 06:18

Ładnie, będę tu patrzył!


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 25-04-2017 15:08

Nieaktualne


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - h8me - 25-04-2017 16:26

Dobra, założyłem konto w IQ Option i na ten moment gram sobie na demo, na początku żeby wgl. ogarnąć jak to działa tak o sobie stawiałem kilkaset dolarów na coś, bo początkowe wirtualne tysiąć dolarów można odnowić. Grałem na tych parach walut np. eur/usd czy aud/cad. Nie wiem dokładnie o co chodzi z tym wykresem, obstawiałem po prostu czy wzrośnie czy zmaleje przez pół minuty dla jakiejś pary walut. Teraz pytanie jak dalej się rozwijać (dalej grając demo) żeby wiedzieć kiedy i na co warto postawić?


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - dariuszkow4 - 25-04-2017 16:49

Do tego służą strategie , które mam nadzieję niedługo pojawią się w poradniku .


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Jakub1994PL - 25-04-2017 17:18

wczoraj pierwszy post byl chyba inny niz dzisiaj tutaj?


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 25-04-2017 17:23

Tak, ale uznałem, aby to miało ręce i nogi Tongue trzeba zrobić jakiś wstęp co to są opcje binarne, o co w nich chodzi tak ogólnie. Wczorajszy post mam zapisany na dysku, opublikuję go na dniach. Będzie lepiej napisany, ogólnie bardziej dopracowany. Pozdro Smile


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Jakub1994PL - 25-04-2017 17:48

(25-04-2017 15:08)Mariuszeek napisał(a):  Witam w kolejnym poście. Dziś przedstawię 2 ciekawe sposoby zarządzania naszym kapitałem. Najbardziej popularną metodą jest ryzykowanie od 1% do 5% kapitału w każdej transakcji. Niektórzy jednak posługują się również "systemem" zwanym Martingale. Jego klasyczna wersja polega na podwajaniu stawki po każdej przegranej. Stawiamy opcję za 1$ i nam nie wchodzi. Później stawiamy za 2$ i też nam nie wchodzi. Potem za 4$, 8$, 16$ i tak dalej. System ten zakłada, że za którymś razem powinno nam się udać i w końcu odrobimy straty. Dużymi minusami są: wymagany duży kapitał potrzebny do stosowanie tego systemu, ryzykowanie dużej ilości pieniędzy, aby odrobić poprzednią inwestycję i zarobić na obecnej. Jeśli ktoś zdecyduję się na grę tym system proponuję zacząć od małej stawki tzn. 1$ i ustalić limit np. do 4 przegranych z rzędu. Plusem jest natomiast to, że za którymś razem powinno nam się w końcu dać Big Grin



Drugim system jest przeciwieństwo Martingale, używamy go wtedy, nie gdy tracimy, lecz wtedy jak opcję nam wchodzą Big Grin Ma on ogromny potencjał, można zarobić kupę hajsu ryzykując niewiele. Na forum binarne.com spotkałem się z nazwą "projekt sniper". O co chodzi? Zaczynamy od np. 1$ i opcja nam weszła to na następną stawiamy to co zarobiliśmy. Czyli 1$ na następną 1,90$. Robimy tak do ustalonego wcześniej momentu. Czemu uważam, że to ma ogromny potencjał? Z bardzo prostej przyczyny. Zaczynając od 1$ i stawiając dobrze dziesięć opcji pod rząd, przy zwrocie 90% zarabiamy 613$ Big Grin Załóżmy, że mamy na koncie 100$ i zaczynamy grać tym systemem. Pechowo w 9 opcji pod rząd przegraliśmy. Zostaje nam na koncie 99$ Big Grin Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi Smile. Pozdrawiam i napiszcie mi co o tym sądzicie Smile

no to są czysto hazardowe "sposoby"


RE: Opcje binarne: skuteczne strategię, ryzyko. Jak zarabiać na opcjach binarnych? - Mariuszeek - 25-04-2017 17:52

Owszem, system Martingale wywodzi się z hazardu, dokładnie z ruletki. Wstawiam je jako ciekawe sposoby, które można wypróbować. W tamtym poście również wspomniałem o standardowym stawianiu od 1% do 5% naszego kapitału.