Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto w nestbanku - opłaca się? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto w nestbanku - opłaca się? (/Temat-Konto-w-nestbanku-oplaca-sie-146678)

Strony: 1 2


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - DC1 - 15-05-2017 18:01

@[Lemonade] Co Ci w PKO nie odpowiadało? Tongue


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - smagi1709 - 15-05-2017 18:25

Jeżeli nie przeszkadza Ci długie księgowanie przelewów, okrojona aplikacja i beznadziejna obsługa w banku (jak bylem raz coś podpytac to gościu co chwila latał na zaplecze i dopytywał xD) w zamian za całkowicie darmowe konto (wyplaty z bankomatów, oprócz chyba europlanet czy jakoś tak, też darmowe) to załóż jak możesz. Ja korzystałem prawie przez rok i nie narzekalem, chociaż słyszałem, że niektórzy przelewy nie dochodziły, a obsługa na infolini i w banku nie była w stanie nic zrobic.


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - Infinity - 15-05-2017 20:34

Ja korzystam jakieś ponad rok temu i nie narzekam, chociaż rozwalało mnie zawsze dzwonienie na infolinie, a tam bot z IVONY Lol


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - bialko - 15-05-2017 20:49

Nie rozumiem takich pytań czy się opłaca. Tracisz coś na założeniu darmowego konta.....?


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - Lemonade - 16-05-2017 18:20

(15-05-2017 18:01)DC1 napisał(a):  @[Lemonade] Co Ci w PKO nie odpowiadało? Tongue

Fatalna obsługa w oddziale, natrętne telefony z propozycjami "dodatkowych środków", które kończyły się z reguły bez żadnego "do widzenia" jak pytałam czy przydzielają takie bez umowy o pracę, bo jeśli nie to nie rozumiem dlaczego mi to w ogóle proponują. No i konto zrobiło się dla mnie już płatne - nowym klientom oferują pieniądze za zakładanie kont, ale starych mają w głębokim poważaniu.
Zainstalowanie ich aplikacji na telefonie i uruchomienie jej wymagało autoryzacji przez pracownika banku, który dzwonił do mnie w najmniej odpowiednich momentach, a kiedy umawiałam się z nim na konkretny dzień i godzinę, żeby mógł mnie złapać w chwili wolnego to cóż... widocznie pomimo naszej umowy miał coś lepszego do roboty.
Zero sentymentów Smile


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - dazy19 - 16-05-2017 18:29

Jesli jestes osiba do 25 roku zycia lepiej zaluz konto w mbanku mBank lepsza jest ofertamimo oplaty za karte z ktorej zawsze mozesz zrezygnowac badz kupic cos placac nia. Na dobra sprawa sam zakup np zapalek mozesz na dobra sprawe ujac za transakcje karta wiec nie kosztowaloby Cie to duzo w razie gdybys mial tam miliony do oszczedzania na nowe porsche Tongue


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - rachman - 16-05-2017 21:20

Cytat:mBank lepsza jest ofertamimo oplaty za karte z ktorej zawsze mozesz zrezygnowac
Jest lepsza? Może jakieś konkrety? Mam oba i jakoś nie widzę tej lepszości. Oba mają plusy i jakieś minusy.