Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto w nestbanku - opłaca się? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto w nestbanku - opłaca się? (/Temat-Konto-w-nestbanku-oplaca-sie-146678)

Strony: 1 2


Konto w nestbanku - opłaca się? - karol9919 - 24-04-2017 17:32

Witajcie Wink Ma ktoś konto w nestbanku? Czy opłaca się zakładać tam konto, jak to wygląda jeśli ktoś ma i może się wypowiedzieć. Bo niby najlepsze z darmowych, ale nie ufam blogowym znawcom Wink I po za tym można czesto otrzymać jakąś kwotę za założenie konta np. w mypay.pl. Proszę o opinie Wink


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - mateusz2045 - 24-04-2017 17:39

Siema, ja mam i polecam. Konto całkowicie darmowe. Prowizja za expresy to tylko 1 zł.


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - rachman - 24-04-2017 18:16

Zwykłe przelewy free, utrzymanie free, karta bankomatowa i wypłaty free, jak nic więcej nie potrzebujesz to masz 100% darmowe konto Wink Nie narzekam.


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - lolek95 - 24-04-2017 18:49

na promocje-grupowe.pl widziałem że dają bilety do kina helios za założenie konta


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - radek0389 - 24-04-2017 18:52

A doczytywal ktoś szczegółowo regulamin? Jest jakaś gwarancja czasowa na utrzymanie darmowości? Bo miałem darmowe konto w Alior bank, a od pewnego czasu się free skończyło i liczą 8 PLN/mc za konto. Szukam alternatywy i też mi wpadło w oko nestbank.


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - rachman - 24-04-2017 19:27

to jedyne konto bez warunków, mają to nawet napisane na samym dole landingów. mam to konto od dawna i reklamuję też za kasę - to co napisałem jest bezwarunkowo za free. kiedyś może to zmienią nie wiadomo - ale nie jest to czasowa promocja. na bank Wink


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - WaldekO - 04-05-2017 09:41

Jeśli chcesz mieć konto z dobrym "mobajlem" Nest nie będzie dobrym wyborem. Jeżeli natomiast wystarczy Ci darmowe konto bez kruczków - ok (obecnie jedynie 3 instytucje bankowe mogą pochwalić się w pełni darmowymi kontami - Orange Finanse, Nest Bank i Idea Bank). Wracając, apka Nest nie działa na WM, ogólnie jest okrojona i kontaminacyjna w porównaniu chociażby do "mbankowej" (biorą ją za wzór użyteczności). Co jest fajne, od niedawna "nestowcy" mogą wykonywać przelewy przy użyciu Android Pay. Jeśli chcesz konta z pełnym mobile, proponuję raczej Orange Finanse - w praktyce to darmowy mBank. Idea pod tym względem jest jeszcze gorszy od Nest. Jeżeli mobile nie jest najważniejszy, do wyboru zostają Ci 3 wspomniane wyżej instytucje. Reszta to kruczkownia Wink


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - Lemonade - 04-05-2017 16:05

Ja mam Nest od niedawna, ale bardzo się cieszę, że tam przeszłam. Co prawda ja uciekałam z PKO, więc chyba każda zmiana byłaby zmianą na lepsze xD
Ale chwalę sobie zarówno to, że jest bezwarunkowo darmowe, jak i to, że aplikacja mobilna jest prosta i czytelna. Smile


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - Captain - 04-05-2017 16:15

Na pewno nie będzie zawsze za free. Mbank też miał mieć zawsze darmowe konta, jedynie 2zł za kartę opłatą, z tymże z tych 2zł zrobiło się szybko 4zł, a parę lat później 6zł.
Do tego pobierają też opłatę 5zł za usługę wypłat ze wszystkich bankomatów (ale to można sobie wyłączyć, z tymże wtedy nie wszystkie bankomaty będą darmowe).


RE: Konto w nestbanku - opłaca się? - rachman - 04-05-2017 17:16

Cytat:Mbank też miał mieć zawsze darmowe konta
Gdzie tak niby było napisane? Wink

Nest jest darmowe i nie ma co gdybać. Jak zmienią warunki to mają obowiązek uprzedzić a ty musisz te warunki zatwierdzić albo będziesz mógł umowę zerwać bez kosztów.