Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo szybki internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Bardzo szybki internet (/Temat-Bardzo-szybki-internet-146675)

Strony: 1 2


Bardzo szybki internet - TurbVag - 24-04-2017 15:52

Witam Serdecznie. Chciałbym zacząć zarabiać wykorzystując do tego bardzo szybki internet 900Mb downloadu i 900Mb uploadu prędkości poniżej 750Mb nigdy nie spadają. Jak najlepiej go wykorzystać? Można pisać pw chętnie podjąłbym się współpracy z osobą która wiedziałaby w jaki sposób wykorzystać taki internet. Pozdrawiam!


RE: Bardzo szybki internet - MrocznyKILL - 24-04-2017 15:56

Pół żartem pół serio... kup mocny ruter i odsprzedaj trochę neta sąsiadom.


RE: Bardzo szybki internet - TurbVag - 24-04-2017 15:58

Mam 4 sąsiadów na krzyż. To nie jest miasto Big Grin


RE: Bardzo szybki internet - Mariuszeek - 24-04-2017 16:04

Pomyśl nad yt Smile z takimi internetem to byś dziennie wrzucił 100 filmów w 2 godziny Big Grin


RE: Bardzo szybki internet - TurbVag - 24-04-2017 16:07

A upload filmów co o tym sądzicie? tylko do tego potrzebowałbym osoby która mnie pokieruje bo jestem w tym zielony oczywiście nie za darmo Big Grin Jest to opłacalne?


RE: Bardzo szybki internet - rachman - 24-04-2017 16:35

Opłacalne ale poczytaj też o ryzyku. Jak zarabiać to świadomie. Wielu zarabia spore sumki więc jak trafi się ktoś kto naprowadzi cię to możesz lecieć z koksem ale musisz wiedzieć że często opiera się to na łamaniu praw autorskich itp. co grozi konsekwencjami Wink


RE: Bardzo szybki internet - TurbVag - 24-04-2017 16:47

Kogoś polecisz z forum kto się zna na tym i byłby chętny? Wink


RE: Bardzo szybki internet - Mariuszeek - 24-04-2017 16:53

Był kiedyś prowadzony dziennik pracy, gościu dodawał filmiki na yt w dużych ilościach (dziennie nawet kilkadziesiąt) i później w opisach dodawał skrócone linki i link prowadził do ppi. Czyli zarabiał podwójnie Tongue Nie pamiętam kto to robił, poszukaj w dziale dzienników pracy i napisz do niego. Pozdrawiam!


RE: Bardzo szybki internet - rachman - 24-04-2017 16:58

Nie znam nikogo z tej mańki ale jak kolega wyżej - zerknij w dzienniki tam kiedyś coś było, nie wiem ale w poradnikach czy czasem też... albo z dziennikiem mi się pomyliło właśnie. Zerknij coś znajdziesz myślę.


RE: Bardzo szybki internet - Bobi2k17 - 24-04-2017 20:28

Ciężko będzie, coś tam znajdziesz ale nie licz na wile.