Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook (/Temat-Problem-z-logowaniem-na-prywatne-konto-Facebook-146674)



Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook - rousen - 24-04-2017 15:42

Tak jak w temacie, mam problem z logowaniem na swoje prywatne konto

Facebook poprosił mnie o weryfikację sms, lecz nie mam dostępu do karty sim ani numeru. Nie ma możliwości wyboru innej opcji weryfikacji. Czy jest możliwe obejście tego? Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?


RE: Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook - Coristo - 24-04-2017 15:44

(24-04-2017 15:42)rousen napisał(a):  Tak jak w temacie, mam problem z logowaniem na swoje prywatne konto

Facebook poprosił mnie o weryfikację sms, lecz nie mam dostępu do karty sim ani numeru. Nie ma możliwości wyboru innej opcji weryfikacji. Czy jest możliwe obejście tego? Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?

Pozostaje ci kontakt z FB i werka za pomocą dokumentu potwierdzającego tożsamość.


RE: Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook - rousen - 24-04-2017 15:47

(24-04-2017 15:44)Coristo napisał(a):  
(24-04-2017 15:42)rousen napisał(a):  Tak jak w temacie, mam problem z logowaniem na swoje prywatne konto

Facebook poprosił mnie o weryfikację sms, lecz nie mam dostępu do karty sim ani numeru. Nie ma możliwości wyboru innej opcji weryfikacji. Czy jest możliwe obejście tego? Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?

Pozostaje ci kontakt z FB i werka za pomocą dokumentu potwierdzającego tożsamość.
edit:
Miałem już weryfikację na podstawie dowodu osobistego
Z tego co widzę facebook zablokowało nawet logowanie do panelu pomocy, tutaj screen : http://screenshot.sh/oeYZAA4rSliVr

@Coristo

Jak mogę się skontaktować z Facebookiem?


RE: Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook - mysc - 24-04-2017 21:42

@[rousen] - z tego co się orientuję zawsze można zamienić weryfikację telefoniczną na weryfikację dokumentem. W tym celu trzeba wejść w "mam problem z tym etapem".

Jeśli jednak z jakiś względów się nie da, proponuję za posrednictwem innego konta:

1. wejść na stronę : https://www.facebook.com/ads/manager/account/

2. "zgłoś problem" w prawym dolnym rogu

3. "zgłoś problem" - > uzupełnić formularz wraz ze screenem i wysłać

.


RE: Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook - rousen - 24-04-2017 21:53

(24-04-2017 21:42)mysc napisał(a):  @[rousen] - z tego co się orientuję zawsze można zamienić weryfikację telefoniczną na weryfikację dokumentem. W tym celu trzeba wejść w "mam problem z tym etapem".

Jeśli jednak z jakiś względów się nie da, proponuję za posrednictwem innego konta:

1. wejść na stronę : https://www.facebook.com/ads/manager/account/

2. "zgłoś problem" w prawym dolnym rogu

3. "zgłoś problem" - > uzupełnić formularz wraz ze screenem i wysłać

.

Dzięki wielkie za rady, z tego co widzę skontaktować się z supportem facebooka graniczy się z cudem

Szkoda mi 5 lat konta żeby poszło w nie pamięć.. zdjęcia itp

Będę informował czy coś pomogło Smile


RE: Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook - rousen - 12-05-2017 18:44

Niestety nie udało mi się jeszcze odblokowac konta, czy ma ktoś jakieś pomysły w jaki sposób mogę skontaktować się z facebookiem w tej sprawie?


RE: Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook - wojtpol - 12-05-2017 20:51

Załóż nowe konto. następnie napisz do nich ze twoje konto zostało zablokowane a nie masz dostępu do telefonu. Wyślij odrazu im dowód i Ciesz się kontem. Ja tak miałem i zrobiłem

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook - Lechita_1922 - 12-05-2017 21:33

Jeśli opłacales reklamy. Powinneś mieć inny kontakt przez menadżera reklam. Wtedy normalnie Ci odpisze ktos " Twój opiekun " da się wszystko tam zalatwic?


RE: Problem z logowaniem na prywatne konto Facebook - rousen - 16-05-2017 16:24

(12-05-2017 20:51)wojtpol napisał(a):  Załóż nowe konto. następnie napisz do nich ze twoje konto zostało zablokowane a nie masz dostępu do telefonu. Wyślij odrazu im dowód i Ciesz się kontem. Ja tak miałem i zrobiłem

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Założyłem nowe konto konto lecz nigdzie nie mogę znaleźć w panelu pomocy tabelki gdzie mógłbym do nich napisać, wszystko jest takie ograniczone. Żadnego maila ni nic :/